Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  4
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Cand ati inceput sa jucati Clash Royale si de ce?

    Cand ati inceput sa jucati Clash Royale si de ce?
    Eu am inceput sa joc de cand a aparut deoarece eram un fanatic al jocurilor pe android.. si voriam sa vad cum e.
    Voi?

  2. Likes VERTigo, SpideR-MaN, Magnatul liked this post
  3. #2

    User Info Menu

    Eu am inceput prin 2016 din cauza ca l am vazut pe un prieten si mi sa parut fain jocul acesta

  4. #3

    User Info Menu

    15 august 2017, era moda Clash și am zis să îl bag și eu

  5. Likes Xeju liked this post
  6. #4

    User Info Menu

    In aprilie 2017, toti din clasa se jucau cr, si prima oara am zis ca e o tampenie.. dupa l-am luat si eu si mi-am schimbat parerea, acum sunt ch2 cu el..
    Si in august anul asta, am mai facut un cont, si am lvl 9 si ieri am facut ch1 cu el, cu carti foarte mici

  7. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
    In aprilie 2017, toti din clasa se jucau cr, si prima oara am zis ca e o tampenie.. dupa l-am luat si eu si mi-am schimbat parerea, acum sunt ch2 cu el..
    Si in august anul asta, am mai facut un cont, si am lvl 9 si ieri am facut ch1 cu el, cu carti foarte mici
    Aporape Veteran!

  8. #6

    User Info Menu

    Păi , îmi aduc aminte că eram la liceu , și a apărut acest joc , și majoritatea au început să îl joace. După i-am dat și eu o șansă , dar l-am dezinstalat după ce am ajuns in Arena 2. Deoarece este un joc în care îți trebuie răbdare și să fii o persoană mai calmă. La cum sunt eu , dacă continuam să joc , azi numai aveam telefon.
    Totuși , nu pot spune că jocul nu este bun , este decent , dar nu pentru toată lumea.

  9. #7

    User Info Menu

    Ba, nu stiu de restul..dar eu jucam inainte de lansarea in Romania ..se postase pe app store pe kanada.




  10. #8

    User Info Menu

    In 2017 prin Mai , cand toti colegii mei vorbeau numai despre Clash Royale si am zis sa incerc , de ce nu ? Si mi-a placut si am incept sa joc si eu !

  11. #9

    User Info Menu

    Prin 2016 m-am apucat, mi se parea interesant mai ales ca jucau si unii youtuberi... inca este fain dar nu mai este popular..

  12. #10

    User Info Menu

    In 2017 m-am apucat si eu si jucam cu colegi mei clash si era funny nu ca acuma.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •