Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  4
Likes Likes:  13

View Poll Results: Cum se fac alegerile?

Voters
24. You may not vote on this poll
  • Random

    15 62.50%
  • Echilibrat cat de cat

    9 37.50%
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 34 of 34
  1. #31

    User Info Menu

    Toate meciurile s-au jucat, asa ca trecem la urmatoarea etapa!
    Asa arata meciurile:



    Link: https://challonge.com/tournaments/5168540

    O sa se modifice putin regulile:

    1. Meciurile o sa se joace pe mapa de ARAM - DRAFT PICK .
    2. Castigator o sa fie cel care face first blood DAR o sa jucati 3 meciuri si trebuie sa castigati 2 din 3 ca sa ajungeti in finala!
    3. Aveti timp pana in data de 16.11.2018, ora 23:59 sa juati meciurile!
    4. Vreau sa aveti o dovada clara cum ca ati castigat ( ori confirmati ambii castigatorul, ori faceti poza/ss ).
    5. Cine incearca sa se dea drept castigator, o sa fie descalificat de la acest concurs si o sa primeasca INTERZIS la urmatoarele 3 concursuri.

    Succes!

    Warning: Daca am trecut pe altcineva castigator, va rog sa imi spuneti sa modific!

  2. #32

    User Info Menu

    Perfect, ambele meciuri din semifinale s-au jucat, asa ca putem trece la marea finala, in care ii avem pe @T3m!n@tor4 si pe @3l_M@C!0



    Link: https://challonge.com/j5w5ax76

    Regulile pentru finala sunt:

    1. Meciurile o sa se joace pe mapa de ARAM - DRAFT PICK .
    2. Castigator o sa fie cel care face first blood DAR o sa jucati 5 meciuri si trebuie sa castigati 3 din 5 ca sa castigati concursul!
    3. Aveti timp pana in data de 21.11.2018, ora 23:59 sa jucati meciul!
    4. Inainte de a juca meciul, va rog pe amandoi sa imi lasati pm/mesaj pe profil cu premiul dorit in caz ca o sa castigati ( un mistery skin daca o sa castigati finala SAU un skin de maxim 975RP in caz o sa castigati finala + ma bateti si pe mine la 1v1 ).

    Multa bafta!

  3. Likes 3l_M@C!0 liked this post
  4. #33

    User Info Menu

    Micuț update:
    -Ca să nu existe nelămuriri, câștigătorul finalei tot o să primească mistery skin în cazul în care alege skin de maxim 975, dar pierde împotriva mea!
    @T3m!n@tor4 si @3l_M@C!0 , să nu uitați de meci!

  5. #34

    User Info Menu

    Finala s-a jucat, iar câștigătorul este @3l_M@C!0 care s-a impus și în fața mea, reușind să câștige un skin de 975RP ! Skin-ul ales este: Blood Moon Yauso !
    Felicitări @3l_M@C!0 !
    Să fiți pe fază, săptămâna asta sau săptămâna viitoare o să mai urmeze un concurs!

  6. Thanks 3l_M@C!0 thanked for this post
    Likes Symb0L liked this post
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •