Quote Originally Posted by Appo28 View Post
Bug nr.1
Cand cumperi gravitate pe server ramane activata pana la finalul mapei, nush daca trebuie sa fie asa. Cel putin la mine asa face!
Daca asa trebuie sa fie mai este un bug tot in legatura cu gravitatea din shop... Cand cumperi gravitatea si folosesti un speed boost sau o scara gravitatea nu mai functioneaza deloc.

Opinia nr.1
Ar trebui bagat inapoi Only-Steam, intra tot felu de persoane de alta natalitate si vorbesc Rusa, Turka, Spaniola etc (Mai inteleg Engleza) macar daca ii lasam pe server ar trebui sa lasam doar Romana si Engleza doar iar cei care vorbesc alta limba ex: Rusa/Turka/Chineza sa fie avertizati la 3 avertizari sa primeasca mute 5 minute. Nu e vorba doar de spam-ul creat pe voice chat e vorba si de cheateri care nu le pasa ca sunt pe NonSteam si se pot intoarce oricand pe server cu un reinstall la CS.

Opinia nr.2
Ar trebui actualizat regulamentul sunt foarte multe reguli care ar trebui incluse (am sa fac o mica lista care o voi pune mai jos cand voi avea timp).

Opinia nr.3
Nu ar strica niste mape noi idea asta are pro si contrauri (PRO: ar juca mai mult playeri si nu s-ar plictisi) (CONTRA: ar incarca server-ul si ar scadea performanta) nush ce sa zic spunetiva parerea in reply!.

Opinia nr.4
In update-ul viitor sa se adauge la Staff+ sau Locotenent+ Modele Admin cum erau pe cs 1.6 ex:Skin default cu o geaca pe care scria Admin nush daca tineti minte mereu vroiam sa am skinul ala mama daca il tineti minte si daca il vreti si vi se pare interesant scrieti in reply parerea.


Daca se vor accepta doar 2 sau 3 opinii sa se scrie ex: ACCEPTAT T/C (Rezolvat Bug sau nush + Opiniile 1/2/3/4 acceptate). Doar daca se poate sa stiu care sunt acceptate si daca sa rezolvat bugul. Ms frumos! Sunt doar opiniile mele nu sariti ca hienele, nu faceti urat .
Am revenit la acest topic si cu asta cred ca am terminat update-urile si bug fix pe surf, daca mai sunt probleme sa le raportati va rog cat mai rapid sau daca mai aveti propuneri !

1. Bug-ul in care iti ramanea gravity dupa ce mureai a fost rezolvat.
Bug-ul in care pierdeai gravity daca atingeai o scara a fost rezolvat.

2. Cum am zis momentan ramane inca non-steam , nu dorim sa fie doar un server romanesc , vream sa fie international sa nu facem diferente din acest motiv gasiti mesajele si in limba romana si in limba engleza . Acum ca este gratis CS:GO probabil o sa renuntam incet incet si la clientii non-steam !

3. Am deschis doc-ul si ce mi se pare okay din el o sa adaug in regulament , multumesc pentru munca depusa !

4. Nu ii vad rostul sa bagam skin-uri speciale pentru admini , au cei cu VIP skin-uri speciale si atata cam ajunge. Adminii si asa au scris special in chat si se pot deosebii de jucatorii normali + au si nametag.

+cele doua mape din propunerile tale din docs le-am adaugat !

Multumim din nou pentru propuneri si sper ca s-a rezolvat orice problema propusa pe aici!

T/C