M-am plic.. si mi-au venit si mie cateva propuneri in minte pentru functia de admin.. cand zic admin ma refer la toate gradere.. politest-general..
1. Pai.. ma gandeam eu in ora de matematica ce up ar fi interesant.. pentru inceput..
Baga traiasca tie o comanda gen
- !transferct nume
- !transfert nume
- !transferspec nume
Ati inteles aluzia..

Acum toti inteligeti vor spune ca comenzile de genul sunt ineficiente si ca nu ar ajuta gradere de pe server... dar din contra comenzile in chat sunt mai ok decat !admin... stai ii cauti numele si cacat.. ar fi mai eficient chestia asta si sa scrii…


Ce mai m-am gandit eu la ora de matematica.. (daca ar fi existat bac la csgo-jb.. cred ca 10 luam )

2. Ataugata comanda de !goto sau !teleport sau sm_goto sau sm_teleport SI comanda !teleport, sa teleportezi un player la tine.. de la General (sa nu se faca abuz), pentru ce ar ajuta.. majoritatea playlor raman blocati .. buguiti in mapa… ganditi si voi mai departe la ce e buna comanda…

3. ok ok.. si ar fi interesant sa se adauge o comanda !undercover si nume pt General / Creator.. ar fi interesant deoarece se vede cine face abuz.. spre ex un General se pune undercover dupa care intra un admin.. ala e nub si face abuz si asa poate sa il taxeze… plus s-ar descuraja mult abuz-ul dupa parerea mea…

Ce sa zic.. sunt 3 idei.. dupa parerea mea bune.. dar acum doresc sa imi dati si mie un PRO/CONTRA ceva gen: va place idea nr 1 dati si voi PRO 1 .. cred ca ati inteles…

Sper ca am ajutat , multumesc
GeneralJebe