Dupa acest vot o sa ma apuc sa lucrez la server serios. Deja m-am apucat de ieri sa ma uit prin sursele de la acest mod dar ma cam depaseste asa multa informatie dintr-un foc.

Fara vreo rusine sau alte chestii nu am de ce sa va mint , modul actual de pe server este 100% cel de aici : https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=283212

Ce am facut eu de data asta , mai precis cand am bagat modul acum cateva luni ? (pentru prima oara de cand am server) Pur si simplu am tradus tot ce tine de mod (fara a ma uita prin surse, asta a fost un avantaj deoarece cel care a creat modul a expus absolut toate mesajele in fisiere externe nu direct implementate in cod ceea ce imi a usurat treaba mea si mai mult , probabil daca implementa toate mesajele direct in cod mai citeam si eu codul si il intelegeam usor in momentul implementarii).
Ceea ce este un foarte mare dezavantaj pentru mine deoarece pana ieri nu am deschis deloc sursele din acest mod, ieri cand am inceput sa ma uit prin ele este full de functii,variable etc. care nu tin doar de jb , el a combinat mai multe pluginuri,moduri in aceste surse si este greu de inteles momentan.


Deci votul o sa fie in felul urmator: VRETI SA RAMANA ACEST MOD IN CONTINUARE SI SA LUCREZ PE EL ?(asta inseamna day-uri noi,scoatere functii inutile, adaugari chestii noi etc.) sau VRETI SA CAUT UN MOD MAI SIMPLU CU UN COD MAI SIMPLU SI SA IL DEZVOLT PE ALA SI SA BAG TOT DE CE AVEM NEVOIE IN EL?

Cred ca ambele variante sunt grele pentru mine (deoarece in sourcemod inca sunt cam paletar sa fac un mod asa mare) , dar asta nu conteaza ca totul se invata voi doar sa va decideti ce vreti cat mai rapid.