Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  2

View Poll Results: Ce alegi?

Voters
14. You may not vote on this poll
  • Ramane modul actual si lucrez pe asta (day-uri noi, functii inutile scoase , etc.?)

    10 71.43%
  • Cautam un mod mai simplu si il dezvoltam pe ala si bagam in el tot ce ne trebe ?

    4 28.57%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
  1. #1

    User Info Menu

    Vot FOARTE IMPORTANT! [FINAL]

    Dupa acest vot o sa ma apuc sa lucrez la server serios. Deja m-am apucat de ieri sa ma uit prin sursele de la acest mod dar ma cam depaseste asa multa informatie dintr-un foc.

    Fara vreo rusine sau alte chestii nu am de ce sa va mint , modul actual de pe server este 100% cel de aici : https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=283212

    Ce am facut eu de data asta , mai precis cand am bagat modul acum cateva luni ? (pentru prima oara de cand am server) Pur si simplu am tradus tot ce tine de mod (fara a ma uita prin surse, asta a fost un avantaj deoarece cel care a creat modul a expus absolut toate mesajele in fisiere externe nu direct implementate in cod ceea ce imi a usurat treaba mea si mai mult , probabil daca implementa toate mesajele direct in cod mai citeam si eu codul si il intelegeam usor in momentul implementarii).
    Ceea ce este un foarte mare dezavantaj pentru mine deoarece pana ieri nu am deschis deloc sursele din acest mod, ieri cand am inceput sa ma uit prin ele este full de functii,variable etc. care nu tin doar de jb , el a combinat mai multe pluginuri,moduri in aceste surse si este greu de inteles momentan.


    Deci votul o sa fie in felul urmator: VRETI SA RAMANA ACEST MOD IN CONTINUARE SI SA LUCREZ PE EL ?(asta inseamna day-uri noi,scoatere functii inutile, adaugari chestii noi etc.) sau VRETI SA CAUT UN MOD MAI SIMPLU CU UN COD MAI SIMPLU SI SA IL DEZVOLT PE ALA SI SA BAG TOT DE CE AVEM NEVOIE IN EL?

    Cred ca ambele variante sunt grele pentru mine (deoarece in sourcemod inca sunt cam paletar sa fac un mod asa mare) , dar asta nu conteaza ca totul se invata voi doar sa va decideti ce vreti cat mai rapid.



    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  2. #2

    User Info Menu

    Prima varianta: Sa adaugi dayuri si lucruri noi si sa ramana la fel.

  3. #3

    User Info Menu

    Sa ramana modul actual

  4. #4

    User Info Menu

    Sa cauti un mod mai simplu.
    Nu are rost sa te chinuisa il simplifici pe asta. Poate, din greseala, strici ceva si nu mai merge deloc.
    Mai bine un mod mic cu tot ce ne trebuie, decat ceva mare cu chestii inutile, pe care daca le scoti S-AR PUTEA sa nu mai mearga nimic

  5. #5

    User Info Menu

    nush daca merge chestia asta dar eu zic sa cauti un mod mai simplu si sa adaugi chestii in ala... daca merge sa dai copy paste la niste surse din modu actual in cel simplu (nu stiu daca merge nu ma pricep in scripting) ca asta chiar are multe chestii inutile si am vazut si eu aseara cata ditai sursa are un singur day pnm...\
    Mai bine ceva simplu, sa aibe si god mode ca ala e cel mai dorit in momentul de fata

  6. #6

    User Info Menu

    sa se schimbe modul
    ☆☆☆☆☆☆☆☆
    Daca doresti sa ma contactezi:








  7. #7

    User Info Menu

    Modelul asta e mai smek

  8. #8

    User Info Menu

    Vesti bune , joi si vineri cand m-am uitat in surse eram |||||||||| nu aveam inspiratie , ma uitam si ma apuca sila si nu reuseam sa inteleg nimic, citeam liniile si cam atat nu realizam nimic asa patesc cand nu am chef sau inspiratie.
    Da acum cand m-am uitat adica duminica ora 4:00 dimineata am reusit sa inteleg tot , am prins momentu ala de inspiratie si pac Am reusit sa fac si godmode day , acum l-am facut doar beta si l-am testat pe serverul de teste si zilele astea o sa il refac sa nu fie bug-uri sau alte cacaturi si o sa il bag si pe server sa fie totul curat si functional
    Deci practic de acum cam am reusit sa inteleg tot din sursele cu day-uri dar si la restul o sa ma descurc daca ma uit prin ele.

    Deci cel mai probabil cum vad ca vreti si voi , ramanem pe modul acesta dragutilor si il face lorducu mumos pana la finalu anului si cu update de Craciun bestial .

    ke parere aveti??????

    Daca doresti sa ma contactezi:

    Skype : thelord353
    Discord : thelordacs
    Nu imi plac oamenii falsi cu doua fete !
    Daca esti un lingau amarat nu te mai obosi sa ma bagi in seama !
    Dupa cum vorbesti/cum te comporti isi da oricine seama ca esti un fals ,
    un zero care provoaca greata doar prin simplul fapt ca deschide gura !




    Valoare




  9. Likes Adolf Hitler, Symb0L liked this post
  10. #9

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheLord View Post
    Vesti bune , joi si vineri cand m-am uitat in surse eram |||||||||| nu aveam inspiratie , ma uitam si ma apuca sila si nu reuseam sa inteleg nimic, citeam liniile si cam atat nu realizam nimic asa patesc cand nu am chef sau inspiratie.
    Da acum cand m-am uitat adica duminica ora 4:00 dimineata am reusit sa inteleg tot , am prins momentu ala de inspiratie si pac Am reusit sa fac si godmode day , acum l-am facut doar beta si l-am testat pe serverul de teste si zilele astea o sa il refac sa nu fie bug-uri sau alte cacaturi si o sa il bag si pe server sa fie totul curat si functional
    Deci practic de acum cam am reusit sa inteleg tot din sursele cu day-uri dar si la restul o sa ma descurc daca ma uit prin ele.

    Deci cel mai probabil cum vad ca vreti si voi , ramanem pe modul acesta dragutilor si il face lorducu mumos pana la finalu anului si cu update de Craciun bestial .

    ke parere aveti??????
    Da foarte frumos .

  11. #10

    User Info Menu

    de 100 de ori super iti multumim toti dabea astept updateurile urmatoare
    ☆☆☆☆☆☆☆☆
    Daca doresti sa ma contactezi:








Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •