Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 6 of 6

Thread: Reclamatie (

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Reclamatie (

    Nick Tau : AseRyz
    Nick-ul Reclamatului : W0lvErinE
    Varsta ta : 15
    Pentru ce motiv il reclami? : Eu il banuiam pe xTsunami de wall si aim si i-am zis sa ii ceara Wargods ca sa stiu ca nu are cod,dar el a zis ca nu are si ca nu ii cere pentru ca e cu el in camera si e curat. Mai pe scurt nu isi face treaba de admin.
    Dovezi : Poze in consola : https://imgur.com/a/sDZoMzh (sunt 2 poze da-ti mai jos)
    IP/Steam Id : Nu stiu cum sa vad astea pentru ca nu sunt admin sunt player.
    Alte precizari ? : Sper sa luati masuri in asa fel incat sa nu mai favorizeze persoane.

  2. #2

    User Info Menu

    Daca esti admin ai o optiune: Un fel de "wallhack" pt admini ca sa verifice mai usor. Daca avea wall/aim vedea cu ajutorul "wallhackului" ca tragea prin pereti sau ca ii sare tinta.
    VioricaDancila[*][MvP]
    Administrator
    ACS

  3. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by VioricaDancila View Post
    Daca esti admin ai o optiune: Un fel de "wallhack" pt admini ca sa verifice mai usor. Daca avea wall/aim vedea cu ajutorul "wallhackului" ca tragea prin pereti sau ca ii sare tinta.
    VioricaDancila[*][MvP]
    Administrator
    ACS
    stiu asta dar el nici spec nu s-a pus ca sa verifice a zis direct ca nu are

  4. #4

    User Info Menu

    1. ai facut o reclamatie pentru post
    2. alea nu sunt dovezi de reclamatie
    3. ii faci reclamatie pentru ca a spus ca nu are cod ? bravo tie
    4. arata demo in care avea wallhack
    5. nu te mai crede zmeu , pt ca si de mine ai zis ca am cod , m-ai injurat si am tacut
    .pwp pa

    i-am facut pentru ca nu isi face treaba....asta inseamna ca daca sunt langa fratele meu care joaca cu cod si eu am admin pot spune ca nu are cod pt ca e langa mine nu? bv ma si nu,nu i-am facut reclamatie ca a zis ca nu are cod,i-am facut pt ca a zis ca nu ii cere wg
    tocmai ce am spus mai sus ca nu ai nicio dovada ca avea cod...adu dovada ca are cod ca il banez eu , indiferent ce grad are el sau fracsu'


  5. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ^-RoYaL-^SsKCobra View Post
    1. ai facut o reclamatie pentru post
    2. alea nu sunt dovezi de reclamatie
    3. ii faci reclamatie pentru ca a spus ca nu are cod ? bravo tie
    4. arata demo in care avea wallhack
    5. nu te mai crede zmeu , pt ca si de mine ai zis ca am cod , m-ai injurat si am tacut
    .pwp pa
    i-am facut pentru ca nu isi face treaba....asta inseamna ca daca sunt langa fratele meu care joaca cu cod si eu am admin pot spune ca nu are cod pt ca e langa mine nu? bv ma si nu,nu i-am facut reclamatie ca a zis ca nu are cod,i-am facut pt ca a zis ca nu ii cere wg

  6. #6

    User Info Menu

    Reclamatie Inutila.....in plus am vazut ca ai un limbaj foarte colorat..


Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •