Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  4
Results 1 to 6 of 6

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Intrebare Moderator.

    Deci pe scurt vreau sa spun.

    Nu am acces la moderator ca imi doresc mult sa am in moderare sectiunea "Mobile Games Online"
    Intrebarea mea este.

    Daca nu am moderator. Pot pune (Regulament, Propuneri jocuri etc)

    Ca nu vreau sa pun topicuri ca prostu si sa iau inf pentru asta, am intrebat si alte persoane in privat si nu au răspun.

    Ca fiind uni numai pe o sectiunea " Clash Royal " , moderatori nu prea fac mai nimic. La sectiunea unde este #Low este inactiva complet.

    Va rog sa raspundeti normal si nu la mișto cum sunt uni, astept raspuns la mai multi #Administratori.
    Cum spune in topicul ala. "Moderatorul se castiga pe drept."

    Deci raspunsul vostru este??

  2. #2

    User Info Menu

    Ca un sfat, daca tot vezi ca nu iei acceptat la cererea ta de server admin, iti propun, cum am facut si eu la inceput, sa incepi sa postezi cate ceva la categoria aia, cum ar fi la Funny Moments, caci daca tot vrei tu sa moderezi categoria aia, arata-ne ca te si descurci, cu o mica activitate etc..

  3. Likes Nairobi, DeTaL!2.1 liked this post
  4. #3

    User Info Menu

    Daca nu esti moderator la o categorie, asta nu inseamna ca nu poti posta chestii ce tin strict de categoria respectiva, e drept, nu poti modifica regulamentul acesteia cum ai precizat tu mai sus, in schimb nu te retine nimeni in a.ti face treaba acolo, atata timp cat o faci cu masura si nu ajungi in punctul de a face spam. Cum a spus si ryn, daca intr-adevar doresti sa moderezi categoria respectiva, incepe sa postezi chestii utile acolo,ce tin de categorie si daca vei fi activ,cu timpul vei primi si gradul dorit. Succes.



  5. #4

    User Info Menu

    Din ce am citit ce ai scris aici si pe chat simt nevoia ca trebuie sa clarific ceva.
    Nu-mi pasa cine ai fost, cine esti si cine vei fi. Nu te mai da ranit cu "voi credeti ca sunt cel ce am fost in trecut" si cacaturi d-astea, sincer nu impresionezi si nici nu emotionezi pe nimeni, ba chiar devii penibil.

    Pe langa sfaturile pe care ti le-au dat colegii mei, trebuie sa intelegi ceva.
    Nimeni nu o sa modereze Mobile Games Online ca si categorie. Poti alege ori Clash Royale, ori Heroes Evolved si ce categorii vor fi adaugate(daca) in viitor.

    Mobile Games Online va fi doar un parent forum pentru alte categorii. Nu vor fi adaugate regulamente la el pentru ca nu-si are rostul.

    Alte subcategorii vor fi adaugate DOAR prin propunere si daca sunt destui membri care joaca jocul respectiv.

    In concluzie fa ce ti s-a spus si daca vrei sa te ocupi de una dintre categorii bine, daca nu tot bine. Trebuie sa dai dovada de seriozitate ca sa fii remarcat.

    ☆☆☆☆☆☆☆☆
    CONTACT
    MyAnimeList : SageOTSP
    Facebook : Claudiu Obreja
    Instagram : claudiu_the_sage
    Discord : SageOTSP#6954
    ☆☆☆☆☆☆☆☆







  6. Likes LioNNN, ?RyN? liked this post
  7. #5

    User Info Menu

    Eu vreau ca categorie. Sa pot modera si la categorie si secțiuni.

    Eu de schimbat regulament la acele secțiuni nu le voi schimba doar in cazul daca mai trebuie ceva sa adaug o regula noua.
    La Heroes Evolved nu vat ca se joaca nimeni. Dar voi adauga ceva pe scurt vad eu.
    La Clash Royale o sa ramana unde este doar ca celalat joc il voi muta altundeva.
    Exemplul meu ce o sa adaug pe parcurs.

    •GamesOnline


    Anunțuri
    Cos de gunoi
    Off-topicuri
    Buguri-Trucuri
    Propuneri Jocuri
    Clanuri
    Faze amuzate (la jocul respectiv aici se vor adauga o grămăzia de mine sau de alti daca vor)

    La propunere jocuri mam gandit astfel.... daca sunt mai multi de 15-20de persoane o voi muta ca sectiune și sa fie mai mult de 2luni activitate la jocul respectiv.

    °Heroes Evolved o mut la propunerii jocuri find ca nui cazu sa stea degeaba acolo. Apoi cer ca domnul #Low sa faca activitate la sectiune ori este mutata.
    °Clash Royale va ramane unde este ca nu este cazul sa se mute...ca se vede clar.

    Voi adauga multe pe parcus. Întâi voi vorbi cu administratori ce voi adauga nou la categoria aia.

    Care răspunsul vostru?

  8. #6

    User Info Menu

    Nu ai coerenta deloc in ce zici.
    Nu mai are rost sa-mi bat eu capul sau altcineva.
    Ti-au fost date raspunsurile.
    Topic Closed

    ☆☆☆☆☆☆☆☆
    CONTACT
    MyAnimeList : SageOTSP
    Facebook : Claudiu Obreja
    Instagram : claudiu_the_sage
    Discord : SageOTSP#6954
    ☆☆☆☆☆☆☆☆







Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •