Post: Reclamatie pentru "Sefu" Uzzy
User: MihaiEAici
Infraction: Nerespectarea regulilor forumului
Points: 1

Administrative Note:
rgl

Message to User:
rgl

Original Post:
Quote Originally Posted by Justin193 View Post
Editez aici, in plus te rog si pe tine ca sa nu mai faci multe post-uri. Ca mi s-a atras atentia si mie.
1. Daca n-ai dovezi, doresc ca @TheLord si @Strumf sa te ia dupa regulament cum este normal.
2. Uite ce scrie aici " Folositi un limbaj decent. Fara atacuri la persoana sau expresii vulgare. Orice jucator vrea sa fie respectat indiferent de varsta, sex, natie sau nivel al cunostintelor. Evitati atitudinile ostile fata de ceilalti jucatori. Sanctiune: Gag 3-10 minute/ Ban 5-60 minute", nu 16 ore si 40 de minute cum mi-ai dat tu (tin sa precizez ca doresc sa primeasca minim dublu av si maxim -2).
3. Spui pe server si incerci sa demonstrezi ca esti buricul pamantului si ca server-ul iti apartine, dar tine sa precizez ca nici macar nu te ridici la gradul de a raspunde la o reclamatie si sa o inchizi cum sunt Khajiit, bRo si inca cateva persoane.
4. Spui ca tu cunosti regulamentul, dar esti paralel cu el si ca nu prea ai logica in a-l intelege. Mai ales atunci cand ii mute pe aia de la ct (2ct la 14t) cand spui ca nu au minute, dar tin sa precizez ca "IMPORTANT !!! Daca nu se respecta regula 1 CT la 3 TERO atunci pot intra la Echipa CT(Gardieni) si jucatorii care nu au 20 de minute jucate la Echipa Terro(Prizonieri) cu exceptia celor care au jucat harta anterioara la Echipa CT(Gardieni). Prioritate o sa aiba mereu jucatorii care au 20 de minute jucate la Echipa Terro(Prizonieri)."
5. Si in final doresc sa spun ca Lord sau Strumf sa se uite in loguri la tine, ce comenzi ai dat. Prin simplul fapt ca tu strici dispozitia pe sv cu acele comenzi cu motivul "iesi" "nu meriti" etc...


PS: cand spui ca sunt codat, adu si dovezi recente, nu doar vorbe goale. Te pWp
Nu inteleg pentru ce ban 16 ore 30 min @uZzZy.
O sa primesc infraction 100% dar.
Justin nu mai fa reclamati-i de-am pule-a drq cat timp nu ti- dat 6 zile ca intri din paste in paste pe server si mai ai si grad, uzzzy e muult superior tie asa ca nu te crede mare pizda sa faci asemenea reclamatii.
Crezi ca eu n-am primit ban de limbaj?....
Asteptam decizia unui fondator.