Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  1
Results 1 to 6 of 6

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by FraGsTeR View Post
    Nu ma intereseaza pe mine ce antecedente ai avut cu el eu i-am dat ungag ca eu am considerat ca ala nu e motiv de gag,simplu!
    Acum,legat de faptul ca tu ai zis ca te luam peste picior pe sever cu faptul ca spuneam ca iar imi faci tu reclamatie.Eu nu am nimic cu nimeni dar daca te uiti la reclamatia aia cu aim tot tu ai venit acolo cu gura ca cica "tinta mea ar face uri orientale", o gluma de tot rahatul ce nu si-a avut locul intr-o chestie serioasa ca aia.
    Pai si ti se pare ca e normal cum facea sau? Crezi ca eram ironic? Si macar de ironia aia ta de pe server era asa,cum am spus,bro ti a dat si ban si ti a facut reclamatie,da tu trebuie sa faci pe prostu pe server cu ironii de cacat
    Lasand asta la o parte,atat timp cat nu esti implicat,nu te baga,ca eu nu stau sa le dau ungag alora care primesc de la tine.
    Nu te mai bagi peste mine,”simplu”.
    Daca nu intelegi ce am scris mai sus,ata ete,nu mi mai bat capul

    Daca e atat de limitat incat nu intelege ca si strumf i-a spus “taci si faci” si in acelasi timp daca eu consider ca el m-a amenintat si nu are capacitatea de a intelege,am dreptul sa-i dau gag fara sa-ti faci tu cruci si sa imi arati mie ca ai si tu acces la ungag

    “Nu ma intereseaza ce antecedente ai avut cu el” pai daca tot te bagi,e bine macar sa stii in ce te ai bagat,zic si eu
    Last edited by randomshot_; 02-02-20 at 18:25.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •