Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  0
Likes Likes:  0
Results 1 to 5 of 5

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #3

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Ralph -rfd- View Post
    CITIRE DIN REGULAMENT:


    O sa revin cu edit dupa ce o sa vad demoul.
    Nu imi veni mie cu regulamentul puiut. Eu ti-am dat poza cand am vorbit cu Lord de regula incalcata. Nu te crede mai inteligent. Pupix.

    EDIT:
    Quote Originally Posted by Ralph -rfd- View Post
    Pai ai vorbit cu el dar acolo in poza vad ca scrie "citeste regulamentul", deci ar trebui sa fie si in regulament nu?
    Nu mai este in aria mea de acoperire. Mi-a zis clar ca nu avem voie sa acordam ban la alti admini, poc, aia e regula. Ce tot dai tu din Fanta in Cola. Daca ai vreo problema, rezolv-o cu Lord nu cu mine.

    EDIT [2021.01.13]:
    Quote Originally Posted by Ralph -rfd- View Post
    EDIT: Am vazut demo-ul da am dat acel ban pentru ca a primit unban de la whatsapp, pentru simplu fapt ca sunt prieteni, mai multe dovezi si astazi pun si eu ce demouri am, daca vrei sa vezi de ce i-am dat ban pe nerespectare.ban intri pe reclamatia unde a facut-o tipu, reclamatie inutila aici deoarece cel care a primit banu trebuie sa faca reclamatie, si a facut-o si raspund acolo.
    Nu este o reclamatie inutila. Reclamatia aceasta este pe motivul ca tu ai aplicat ban pe tipu' dupa ce ti-am atras atentia sa nu o faci. Nu ai vrut, ti-am facut reclamatie. Reclamatia lui tipu' este pentru limbajul tau taranesc si comportamentul de taran de cand ai venit si ai crezut ca veteranii te stiu pe tine. Sunt 2 reclamatii complet diferite catre tine, deci nu are rost sa incerci sa te tragi pe curulet ca nu iti functioneaza.
    Last edited by S.W.A.T; 13-01-21 at 14:03.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •