Quote Originally Posted by TheRealBrundyBoyRo View Post
OFF: Un infraction aici spre TheRealBrundyBoyRo pentru post-hunt/post fara dovezi pro sau contra.

ON: 1.Nu stiu ce legatura are CPPC cu amenintarea ca posteaza pe YouTube sau alte retele de socializare un videoclip unde tragi prost intr-un joc FPS, asta atata timp cat nu esti prezent fizic in videoclip.
2. Nu tin cu nimeni, dar nici Darkness aka good ol' Griezmann n-ar trebui sa ameninte cu toate prostiile de genul.
3. Daca va mai certati incontinuu, este mai logic decat joji ca nimeni nu va suporta, mai ales cand faceti scandal peste tot. Eu va recomand sa va certati in privat SAU in cel mai bun caz sa nu va mai certati deloc.

Va mai zic odata, NU TIN CU NIMENI in nicio reclamatie. Nu vreau sa vad posturi/mesaje ca raspuns spre mine ca baaa da' de ce tii cu el?! esti nesimtit + alte injuraturi pe care le-ati invatat nush unde.

O seara faina si sper sa se rezolve aceste certuri!
exact asta zic si eu referitor la a 3 chestie. El nu are curaj sa vina in privat, pt ca nimeni nu ii da atentie acolo , iar pe sv cand intra vrea sa fie bagat in seama , face reclamatii aiurea pt ca altceva nu poate.Eu nu inteleg de ce nimeni nu ii da infraction? Vedeti cate post hunt aiurea face? Reclamatii aiurea doar ca sa fie acolo...