Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  5
Likes Likes:  4
Results 1 to 10 of 11

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by 3l_M@C!0 View Post

    Observ ca majoritatea raspunsului tau a fost o mare negare. Din poze se pot observa foarte multe si pot sa vina si cei care au fost pe server sa explice cum a fost, cum ar fi Seby care era simon, HailStorm si care au mai fost pe server, nu mai stiu.
    Daca mai ai ceva de zis, sa vii cu dovezi clare ca sa imi arati ca eu nu am dreptate iar tu ai. Nu sa vii cu un raspuns cum ar fi "O reclamatie fara dovezi nu este luata in considerare." sau mai ales "aberatii", ok daca sunt aberatii demonstreaza-mi cu dovezi clare nu cu vorbe.
    Nu as vrea sa ma bag in discutie/reclamatie dar am fost mentionat.. Am fost pe server si am vazut aproape tot..Nu am dovezi deoarece nu stiam ca se ajunge la reclamatie. Sk@rtz nu a dat duel si playerii de pe server au astept dupa el sa faca ceva.. Macio nu a putut sa-i dea slay deoarece are imunitate si a hotorat sa ii dea quit. Dupa Sk@rtz a intrat pe server si i-a dat ban vreo 6 zile pt "quit.degeaba" sau cv gen. Inainte a dat un GodMode, l-a omorat pe macio si a iesit de pe server. ) deci am ris de nu am mai putut.
    PS:No hate, nu tin partea nimanui, doar mi-am exprimat opinia.
    Edit: Se vede in toata pozele ca eram on pe server. Si in consola si pe gametracker ca sa nu se creeze discutii.
    Last edited by HailStorm; 29-04-19 at 01:06.

  2. Thanks GoguZew thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •