Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  12
Results 1 to 10 of 12

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #4

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Cata1997Mike View Post
    Nu stiu care plange mai mult ? tu care te pui simon x3 iar dupa dau set si dupa plangi pe chat ?

    Daca @Khajiit a facut regulamentul ala si s-a chinui sa il faca si sa fie cat mai bine definit tu nici macar o regula nu poti respecta
    Atunci prietene ai tu 3-4 remove de cand esti pe sv dar macar renuta la grad daca nu poti sa respecti o regula care este pe say-auto de la server
    De fiecare data cand intri pe server golesti serveru de playerii dupa mania ta de killuri .
    Nu știu care plânge acum si care a plans cand am fost eu pe server) si plang pe chat? nici nu vb pe chat "intelectualule" , sa mi faci si mie o versiune noua pt cs pt telefon, sa intru cand sunt la scoala si cand voi fii inactiv
    Crezi ca mi pasa? Ca s a chinuit? A facut regulamentul bravo lui, l a ajutat pe lord, si? Intru sa omor afk, mare rau am facut, decat sa stau sa astept pana la 6 mai bine omor aia 3 afk si incepe runda mai repede ca sa joace ceilalti
    Nu stiu ce to scrii atat si mai dai si mention, poate sa vada si el ca iti pasa si sa te dai cu 1% pe langa el))
    Last edited by dEv.; 01-10-19 at 07:30.

  2. Likes randomshot_ liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •