Quote Originally Posted by sPeeD.Leg. View Post
Si iti spun si de ce..
Acuma la inceput e normal sa tii se para ciudat ca astia joaca la surf cu gold.Pe parcurs cand jucatorii vor face XP si vor avea ultima sau penultima clasa la ZM vor beneficia de mult HP iar fara gold vei fi mort,asta daca nu vei avea o baza cat de cat OK.
Iar la baza x4 nush ce sa zic la treaba cu gold...ca mna daca vine un VIP si are ultiam clasa si nu tragi nici bine te cam sparge nush csz.
Eventual sa se bage x3 si sa ai voie 2 in baza si atunci sa se scoata accesu de a face baza x4 si limitele la airbase si surftrap sa fie maxim de 3.
ASTA E PAREREA MEA ACUMA FIECARE CUM CREDE...
sPeeD.
Zombie
In momentul de fata, inafara de cei cu acces XP, toti playerii au primele clase, deci nu stiu ce impresie ti-ai facut tu. Nu ai nici o sansa ca zm, nici macar cand un CT are x2 cu gold, d'apai x4 sau un surf cu 3 limite. Acelasi lucru se aplica si unui VIP, deci nu stiu cum "te sparge" pe tine cu un x4 si 1/2 arme gold.

Quote Originally Posted by DuR3X [xxx] View Post
Coaie de ce sa interzica asa ceva tu gandesti in pul* mea?
Cu argumentul asta pot sa afirm faptul ca tu nu prea gandesti. Trebuie sa te gandesti putin inainte sa scrii ceva ca nu esti in pestera, incearca sa te abtii...