Cata1997Mike has reported a post.

Reason:
Post Hunter
Post: Serie De Propunerii
Forum: Discutii Server
Assigned Moderators: TheLord, Strumf

Posted by: W00den
Original Content:
Quote Originally Posted by Z1nNN View Post
Pentru NERF Electrocutare m-am gandit eu 3 electrocutari care să-ți dea maxim 15hp, ar fi mai convenabil decat 5. Îți iei puțin mai mult damage, însă decat 5..

Fiecare harta ar trebui jucata, insa m-am gandit la un sistem in care daca sunt spre exemplu 20 de jucatori pe server, folosind comanda amx_votemapmenu sa apara doar hartile mari pentru cei 20 de playeri, nu si xmf, etc.
Să fie hărțile în funcție de câți jucători sunt pe server, asta doar daca este posibil.

Deja o dăm in samp. Cu acele puncte ma gandeam sa ti ofere o anumita suma de bani in schimbul lor.
Ex: 200 puncte - 20 bani și tot asa.
Chestia cu pariatul ar face o harababură pe server.

Pentru recompense, ar merge ceva mai altfel, asta insemnand să fie 3 skin-uri de T/CT diferite, fiecare skin să aiba o varietate de puncte. Însă, un skin din cele 3 să aiba cum s-ar spune un stock.
Ex: 5 stock-uri libere pentru skinul "X" - Mirel il cumpara, mai raman 4 si tot asa. Mai pe scurt, acel skin să fie rar și greu de achizitionat, asta iar baga intr o competitivitate pe băieți și posibil ar ajunge pana la acel skin. Punctele le veți decide voi.

Ar trebui o mica modificare la acea lista, încât să nu provoace lag server-ului.

Pentru CT menu, este o porcarie chestia asta, deja o dam ca pe serverele de FURIEN, doar acolo vezi clase la fiecare arma/cuțit.

Pentru Squid Game Day doar pentru zile speciale.
Idem aici.....