Quote Originally Posted by MrDead View Post
In primul si in primul rand explicai cum a fost toata povestea, Cu duckurile, eram pe harta assault_complet si rayzel sia facut baza cu pieselea ela foarte lungi( a facut x2) inainte de asta am explicat frumos ca sa nu faca nimeni x2 pe harta asta cu pieselea respectiva. In al 2 lea rand nu mam laudat cu 5 ani de experienta, tu teai luat in gura cu mine si eu am zis ca stiu si joc bb de multa vreme . In al 3-lea rand erati 2 in baza si aveati gold aveam tot dreptu la ce am facut in + ca un baietas ce sunt nu vam dat slay sau ceva numa vam scos X2 u ala si tu ai continuat sa faci next round CT acelas cacat. in al 4-lea rand am anuntat de mult ca ies si ma duc pe lol si faza cu destroyu o meritai clar nu te iei cu mine in gura si faci pe mare si pe tare ca team sanctionat PE DREPT daca imi mai aduc ceva aminte o sa mai revin
P.S plod? am 20 de ani bobita
În primul rand trebuie sa vii cu dovezi, eu nu îmi aduc aminte de nici 'o explicație frumoasa' din partea ta. În al doilea rand, baza aia pe care am făcut-o și a doua orara, eram singur, dar stai, nu eram ca ai venit tu în baza . În al 3-lea rand, nu m-am luat în gura cu tine, se numește reproș, învață diferența, ca tot ai 20 de ani și ii ai degeaba.
Asa ca vino cu dovezi ca din gura poate sa dea toată lumea. Ma rog, în cazul tău, din taste.
Bye.