Hello dragutilor, imi pare rau ca a durat atat sa anunt castigatorii dar eram ocupat mai mereu cu licenta , cand nu aveam chef de ea ori ma culcam ori ma jucam ceva, practic nu aveam chef de treaba . Acum ca astept un raspuns de la cineva si asa stau fara sa fac nimic, deja am stat si ieri dar eram prea obosit si m-am culcat mai rapid .
Sa nu o lungim hai sa anuntam castigatorii !


Ca sa intelegeti cum am ales traseul de data asta o sa va explic aici pe scurt: primele 5 numere au fost alese aleator de catre mine, primul model de mi-a venit in cap reprezinta alegerea finala, litera aleasa a fost decisa prin random.org intre numerele 1-3, 1 reprezentand litera A, 2 litera B si 3 litera C. ( prea mult scris la licenta dauneaza )

POZA CU TRASEUL CASTIGATOR



TRASEU CASTIGATOR: 2-2-1-2-2-C

LISTA PARTICIPANTI SI CASTIGATORI:

[Nume] - [Traseu]

T.Dog - 2-2-1-2-2-C - FELICITARI !!!!! Ai reusit sa parcurgi tot traseul corect si ai castigat +1 , 2 luni si 2 saptamani VIP, 2 luni si 2 saptamani SOUND !!! - PREMIUL A FOST ACORDAT
Valeriu - 2-2-1-2-2-C - FELICITARI !!!!! Ai reusit sa parcurgi tot traseul corect si ai castigat +1 , 2 luni si 2 saptamani VIP, 2 luni si 2 saptamani SOUND !!! - PREMIUL A FOST ACORDAT
Robert. - 2-2-1-2 - FELICITARI !!!!! Ai reusit sa parcurgi traseul pana la CHECKPOINT si ai castigat VIP 1 luna si 2 saptamani, 2 saptamani SOUND !!! - PREMIUL A FOST ACORDAT
GaByVaDaBaSs - 2-2-1-2-1-b - FELICITARI !!!!! Ai reusit sa parcurgi traseul pana la CHECKPOINT si ai castigat VIP 1 luna si 2 saptamani, 2 saptamani SOUND !!! - PREMIUL A FOST ACORDAT
bRo - 2-2-1-2-1-c - FELICITARI !!!!! Ai reusit sa parcurgi traseul pana la CHECKPOINT si ai castigat VIP 1 luna si 2 saptamani, 2 saptamani SOUND !!! - PREMIUL A FOST ACORDAT
.[sKy^Le]'doWn*illegal - 2-2-1-2-1-a - FELICITARI !!!!! Ai reusit sa parcurgi traseul pana la CHECKPOINT si ai castigat VIP 1 luna si 2 saptamani, 2 saptamani SOUND !!! - PREMIUL A FOST ACORDAT
Fear - 2-2-1-2-1-C - FELICITARI !!!!! Ai reusit sa parcurgi traseul pana la CHECKPOINT si ai castigat VIP 1 luna si 2 saptamani, 2 saptamani SOUND !!! - PREMIUL A FOST ACORDAT
oWn^Dr3amsHD. - 2-2-1-2-1-a - FELICITARI !!!!! Ai reusit sa parcurgi traseul pana la CHECKPOINT si ai castigat VIP 1 luna si 2 saptamani, 2 saptamani SOUND !!! - PREMIUL A FOST ACORDAT
Aurel - 2-2-1-2-1-b - FELICITARI !!!!! Ai reusit sa parcurgi traseul pana la CHECKPOINT si ai castigat VIP 1 luna si 2 saptamani, 2 saptamani SOUND !!! - PREMIUL A FOST ACORDAT
Valy - 2-2-1-2-1-B - FELICITARI !!!!! Ai reusit sa parcurgi traseul pana la CHECKPOINT si ai castigat VIP 1 luna si 2 saptamani, 2 saptamani SOUND !!! - PREMIUL A FOST ACORDAT
Mirel. - 2-2-1-2-1-b - FELICITARI !!!!! Ai reusit sa parcurgi traseul pana la CHECKPOINT si ai castigat VIP 1 luna si 2 saptamani, 2 saptamani SOUND !!! - PREMIUL A FOST ACORDAT

Cei care au castigat +1 si au deja GRAD MAXIM adica SEF PENITENCIAR o sa primeasca 2 saptamani SOUND, acest beneficiu nu se poate modifica deci nu imi trimiteti mesaje ca vreti altceva in locul lui !

La cei care apare "ASTEPT PM CU NICK+PASS" astept PM cu NICK+PAROLA pentru admin!

Daca am gresit sau am uitat pe cineva va rog sa imi trimiteti un PM !
La cei care apare "PREMIUL A FOST ACORDAT" inseamna ca deja le-am bagat ce au castigat si nu mai modificam cu alte beneficii, deci cum am zis mai sus nu imi trimiteti PM cu asa ceva!


ScorpionAlex - 1-2-1-1-2-b
Na'Vi electro_android - 2-1-2-2-1-A
dean ambrose - 2-1-2-2-1-C
GreenSpr@y - 2-1-1-2-1-c
knopingop*-! - 1-2-2-1-2-b
LimZAR - 1-2-2-2-1-B
JuveT. - 1-2-2-1-2-A
(Joker)^*~`(Jhoooooooooo) - 2-1-2-2-1-b
sKz - 1-1-2-1-2-a
bobita - 1-2-1-1-2-b
ugh07 - 1-2-1-2-1-c
D.E.A - 1-2-1-1-2-c
@@Catalin@@ - 2-1-1-2-2-b
Kaleb - 2-1-2-1-2-a
dev. - 1-2-2-1-2 a
Alex.# - 2 1 2 1 2 a
.::Adelin::. - 2-1-1-2-2-a
bLacK^aNGeL[] - 1-2-2-1-2-b
uZzZy - 1-1-2-2-2-c
3l_M@C!0 - 2-1-2-1-1-b
abDu - 2-1-1-2-1-c
SnoW - 2-1-2-2-1-C
Dragos_Fan Orlando - 2-2-1-1-2-a
bLooD of ChiLL - 1-2-1-2-1-a
Blue - 1-1-2-1-2-B
Buzatel - 1-2-2-1-2-C
?RyN? - 2-2-1-1-2-A
*Eq*Symb0L - 1-1-2-1-2-C
Ciury - 1-2-1-1-1-c
.::NiGhTMaRe::. - 2-1-1-2-1-A
Marian Madalin - 1-1-2-2-1-a
F-A-N-T-O-M-A - 2-1-1-2
Justin - 2-1-1-2-1-c
StuNt3R - 1-1-2
Killer{ELITE} - 2-1-1-2-1-c
lambda - 1-1-2-2-1-a
StefanX - 1-2-1-2-2-b

Multumiri lui @Grim Reaper pentru ca a facut lista cu partincipantii si traseul ales de catre ei, astfel am avut o treaba mai usoara la anuntarea concursului !



Felicitari tuturor castigatorilor cat si tututor participantilor !!!!!!!!!!! Va iubix si va pupix mult !

Deja am ajuns la aniversarea a 9 ani de JB.ALPHACS.RO, am ajuns sa implinim 9 ani de activitate, 9 ani care daca ma gandesc acum au trecut foarte rapid, pe vremuri probabil nu parea ca trece rapid dar de cativa ani parca trece timpul fara sa observam si ajungem la aniversarea server-ului din nou si abea atunci ne dam seama ca "a mai trecut un an".
Dintr-un vis de a avea un server de JailBreak am ajuns sa avem cel mai POPULAT server de JailBreak din ROMANIA in unele momente chiar din LUME, sa avem cea mai frumoasa comunitate de gaming, cea mai frumoasa si unita comunitate de jucatori si desigur am ajuns sa sarbatorim a 9-a aniversare a acestui server!
Dovada ca visele devin realitate daca luptati si faceti ceva din placere o aveti chiar in fata voastra, chiar server-ul pe care alegeti sa jucati zilnic, alegeti sa jucati pe el deja de 9-a ani, JB.ALPHACS.RO!

LA MULTI ANI JB.ALPHACS.RO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Va multumim ca ne sustineti si alegeti de 9 ani server-ul nostru !!!!!!!!!!!
Va pupix si va iubix dragutilor !