Quote Originally Posted by @Merik@ View Post
Îți dau un
Cu părere de rău dar mai bine rămâne asa dacă face abuz ii faci reclamație nu e greu dar ar merge de exemplu unu care a luat remove de exemplu Scorpion sa nu mai poate sa doneze sau sa facă cerere
Buna idee dar te contrazic pentru ca reclamatiile sunt multe iar Strumf nu poate raspunde la toate.Trebuie sa verifice dovezile etc a lot of work to do.Si asa desemneaza el un mini-sef pe server sau chiar doi un evaluator sau mentor care sa ii indrume pe invataceii adica cei cu slot/politist/agent cum sa se comporte daca nu inteleg ceva din regulament etc. Ca sa nu fie si dusmanii intre admini ca de exemplu "Bulangiul ala mi a facut reclamatie nu mai vorbesc cu el da l drq".Reclamatiile vor ramane dar propunerea mea usureaza treaba lui Strumf si a lui Lord dupa parerea mea.Si pentru carcotasii care vor spune "eu sunt maica sa sa il invat sa se comporte?" Nu la asta m am referit prin "cum sa se comporte" ma axez strict prin aceasta fraza la comportamentul fata de playeri mai pe scurt sa lase deoparte faptul ca este admin si sa si aminteasca ca a fost odata player.