Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  12
Results 1 to 1 of 1

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    User Info Menu

    Evolutia Uzi Vert ( User-Moderator)

    Pai , povestea mea a inceput prin 2016 , atunci am descoperit serverul de JB , unde practic am avut cele mai frumoase amintiri alaturi de toti , tin minte ca eram la scoala si cautam un server sa ma joc si l-am gasit pe asta , mi se parea foarte frumos ca erau multi playeri si era foarte ingrijit , am inceput sa ma joc , mi-am facut cont prima data ca " ExtremBoom " ( a fost prima data cand jucam JB ) Am inceput sa invat incet cu incet , asta datorita urm playeri @TheLord @Strumf ( care m ai intrau si ma ajutau ) dar si @3l_M@C!0 @Alex.# , @T3m!n@tor4 @JuveT. @Yety# ( cu care stiu ca m am imprietenit prima data , mai mult sau mai putin ) @Khajiit @SkillartzHD @TRAG HD SI MORI 3D @ryn? si bineinteles @dEv. ( o sa va povestesc cu m am imprietnit si cu el )
    Am inceput sa invat jocul , mi am luat vip o luna si dupa am donat pt Comisar parca , am jucat asa 2 luni iar dupa mi am schimbat numele in TheJoker , cu care ma cunosc mai toti , pe forum la inceput nu prea stateam , insa asta s-a schimbat atunci cand am facut pentru prima data cerere Designer , care mi au acceptao din prima ( avand in vedere ca stiam putin PS si nu erau asa multi DeSIGNERI ) Bun , am avut mult timp grad pe server , dar chestia amuzanta aici e ca niciodata cand am facut cerere admin nu mi s a acc din cazua acctivitatii mele ( de multe ori mi se intampla sa am problema la PC ) Tocami de aia prin 2017 mi am luat un nou PC cu care sa ma joc si sa nu am probleme .
    Bun , am contiunat sa ma joc foarte mult , la un moment dat eram foarte atras de comunitate incat intram de foarte multe ori si ajutam cat puteam , in rest m-am inteles bine cu tot stafful , nu ii mai mentionez ca sunt mult prea multi.
    Acum , dupa ce am devenit designer , salvarea mea a fost mr @dEv. , lui ii multumesc pt tot ce m a invatat chiar daca e el asa mai direct si ma enerveaza dar e fratioru meu , el m a invatat niste chestii foarte importante si nu numai , pe JB la inceput nu ne suportam si des primea mminne de la el )))))) , pana cand ne am gasit pe Facebook si am inceeput sa vorbim , de atunci ma inteles bine cu el , deci , daca ar fi sa aleg cu cn ma inteleg sau m am inteles cel mai bn ar fi @dEv. dar si multi altii , cu totii m au ajutat sa ajung cine sunt acum. Iar din prin iarna asa mi am schimbat numele in Uzi Vert.
    Functia de Moderator am primito facand cerere si vazand ca sunt activ m au promovat la CO-Moderator , dupa din pacate am fost incativ din prin aprilie si am primit remove si pe JB si pe Forum , motive personale as putea spune , insa acum am revenit in forta si sunt gata sa reincep asa cum trebuie totul! Multumiri pt cei care m au ajutat pe forum @SageOTSP , @LioNNN @Rifle. @TheRemix , ETC
    Nu prea am o evolutie de durata deoarece nu sunt asa vechi insa pot spune ca am trecut prin multe. Scuzati greselile gramaticale dar scriu rapid
    VA multumesc tuturor pentru sprijinul acordat si la bine si la greu , much love 4 all
    Last edited by Xeju; 26-09-19 at 08:46.

  2. Thanks SkillartzHD thanked for this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •