Quote Originally Posted by Cosmin.# View Post
Vreau sa vad demo ca am facut asta, astfel nu te cred, se vede ca esti retardat mintal ți-am zis daca am facut faci reclamație si gata, am spus că recunosc ca am facut 2 3 4 dar le-am dat fd ce vrei mai mut ?
Esti un frustrat care n-are ce face decât să comenteze
De acuma fac demo si te prind ca faci fk lbj etc iti fac recla ca si asa ai un amărât de slot care faci abuz pe y@
Quote Originally Posted by Cosmin.# View Post
Ba frate am zis am facut fk am dat fd, da este adevarat chiar vreau sound quit si vip nu inteleg care este problema?tot atâta tam tam n-am ce sa recunosc nu am facut fk ca un disperat ca sa recunosc si n-am de ce
- Aici zici ca RECUNOSTI ca ai facut FK

Quote Originally Posted by Cosmin.# View Post
Ba terminatule încetează cu asta esti inapt de soarta nu mai fi gelos atâta si munceste cum am facut eu,adu si tu ceva ca am facut fk
- Aici zici ca tu nu ai facut FK

Te cam contrazici singur baiatu meu usor cu jignirile ca nu esti la tine in Ferentari + Daca vrei dovezi uite aici: https://imgur.com/1tHo6Dn (Ce a postat knoping si dupa a sters postu , si da daca ai GM+ poti sa vezi postu sters ) asa ca nu mai fiti dracu asa disperati dupa un concurs sa castigati nu va e de ajuns ca aveti grad(majoritatea creator)? mai lasati si pe altu care n-are posibilitatea sa-si cumpere sa castige si el. @TheLord eu zic sa-l descalifici se vede dupa comportament ca face FK doar ca sa castige niste amarate de beneficii.
Invatati sa va asumati ceea ce faceti si lasati minciuna.

Hai vino acu cu un reply in care ma injuri ca atat stii sa faci.