In primul rand v-am spus de atatea ori sa va abtineti si sa nu va injurati pe chatu global, caterinca ca si caterinca insa dupa cum bine ati observat cu cat se creeaza mai multe certuri playerii incep sa iasa de pe server .
O solutie ar fi sa incercati naibii sa va intelegeti cu toti si macar daca chiar vreti sa va injurati intrati pe discord sau privat si o puteti face pana maine dimineata deoarece nimanui nu-i pasa ca voi va certati.
Trebuie sa gasim o solutionare a acestei altercatii deoarece de cele mai multe ori majoritatea dintre voi datorita urei pe care o aveti asupra anumitor jucatori uitati sa va distrati si sa mai schimbati o vorba si cu ceilalti playeri.
Zic sa stergem cu buretele cearta asta in schimb vreau sa promiteti ca nu vor mai exista altercatiile astea intre voi .
Btw, killer oricum vede cam tot ce faceti voi pe server prin log-uri deci eu zic ca cel mai frumos ar fi sa ne comportam frumos unul cu celalalt si sa depasim impreuna fiecare problema . (ma refer la staff + playerii mai vechi )
Mi-am expus sincera opinie, ca si manager.. ma gandesc ca mai am dreptul de a imi exprima opinia la o reclamatie .
Va spun din propria experienta, cel mai bine e sa rezolvati treburiile cu vorba buna, sa incercati sa va intelegeti cu acea persoana , sa incercati sa ii explicati desi uneori va puteti enerva foarte tare deoarece nu toti percep unele informatii deoarece tot timpul va exista o diferenta de varsta .
Am multe asteptari de la unii dintre voi, pe majoritatea dintre voi va cunosc de mult timp si consider ca ar trebui sa va maturizati si sa lasati smardoiala asta ..
Daca am spus ceva gresit , astept sa fiu sanctionat @KillerElite .
Cu stima si respect , fratele ` Sergiu