Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  5
Likes Likes:  11
Results 1 to 10 of 81

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #12

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ?John View Post
    Shot Caller - Nota 8, destul de bun filmul, merita.

    A Quite Place - Nota 9, un inceput genial, pe final scartaie oleaca dar tot merita din plin.

    Death Wish - Nota 5, doar faza cu meme-urile a fost buna.

    Pacific Rim: Uprising - Nota 3, fara de primul film asta a fost un cacat total.

    Red Sparrow - Nota 7, interesant filmul, dar dupa parerea mea jennifer lawrence a jucat cam prost.

    Future World - Nora 1, cel mai de cacat film vazut de mine vreodata.
    Am vazut si eu "A Quite Place" si sincer nu mi-a placut deloc.

    1. Daca acele creaturi detectau cel mai fin zgomot de ce nu au ales un loc apropiat de un rau sau o cascada ? (zgomotul apei ii protejau la zgomotele mici, faza cu pescuitul la rau)
    2. Eu unul nu inteleg acele creaturi cum functioneaza, ele aud si cel mai mic zgomot, da ? eh, atunci ei cum de nu aud, nu stiu, bataiile inimi sau respiratia greoaie a mamei cand nastea ?
    3. Aparent creaturile pot fii omorate (ai vazut si tu la sfarsit, shotgun) de ce nu le-au intins o capcana cu niste zgomote bine plasate si le-au ciuruit ? armata a disparut si orice alta urma de guvern, imi era greu sa cred ca nu gaseau arme.
    4. Si tot o faza de cacat, este un eveniment apocaliptic, tara este invadata de monstrii si tu iti lasi copilul la 100 de metri in spate ? lol. =]]]
    Last edited by xeleron; 03-07-18 at 22:02.

Similar Threads

  1. Discutii seriale & Recomandari
    By xeleron in forum Seriale
    Replies: 109
    Last Post: 13-01-20, 13:24
  2. Propunere filme
    By Spartań in forum Discutii libere
    Replies: 7
    Last Post: 09-10-15, 18:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •