Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  51
Likes Likes:  288
Results 1 to 10 of 256

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #23

    User Info Menu

    @Strumf-cam misterios, omu cu tripurile(Ma duci cu gându la calatorii astrale pe lsd)

    @TheLord- Tine bine la gluma, iubeste ceea ce face, discret, un om foarte de cuvânt (mai puțin cu el însuși cand zice ca intra la dieta).Si serios.. putin gayutz.



    AcidBurn- nu stiu
    @Alin- bRo .. aka băiatu cu cafeaua de pe jb un tip foarte matur si înțelegător. Respect.
    AndyBlack- nu stiu

    @F-A-N-T-O-M-A- afacerist @George.- de treaba+ caterinca (mai ales cu plozii pe jb)
    @KillerElite- Om de cuvânt, de treaba, profi
    LoAdeG o - ..
    Nairobi....
    @SageOTSP-nu te cunosc dar imi place avatarul tau, arată smecher cu numele tau scris asa dedesubt
    @Snoop Dogg- cred ca te stiu de pe jb, esti de treaba
    SiNiSTER--
    @Symb0L-- Neamțu, rupe LOL în două, cam ametit , prietenos etc.. @V!P3R-- Easy-triggered, nu te cunosc asa bine .. poate ma insel
    @PalmOlIvE- A zis mama că îi lasi paru uscat
    vLad--
    @Yety#- Stiu ca i am facut odată o reclamație si ma enervasem pe el da nu mai stiu de ce mno.. acm nu stiu
    @?RyN?- Handicap de gradul 6 la creier, stie de gluma (E kam gheyutz),bine pe romana...., foarte de treaba si lăsând orice fel de gluma, te ajuta oricand, si chiar e un băiat de nota 20.
    @^-RoYaL-^SsKCobra--suna cunoscut numele de pe jb .. poate ma înșel .. de treaba




    .[].IoNuTzu.[].--
    1S1S---
    Ano Original--
    Blue--
    Hidden^Blade-- @Jamango-- si tu imi pari cunoscut
    RayzeL-! @SmokerEveryDay-- caterinca



    @dEv.-- anapoda rau.. are glume de ciocan daca-i ignori tentativele de aroganță chiar e un tip de treaba
    HaCk^ON^Bs---
    Hades-- @HailStorm- accent pronuntat
    Jemu-- @Kaleb-- Sefu la plozii de pe jb ( Ti am cedat titlul pana ma întorc)
    OldSKull--
    T3yo-- @TheRemix-- esti ok



    @Alin - MDFK-- sportiv
    Buzatel----
    DeTaL!2.1---
    #HailStorm-- accent pronuntat din nou )
    =T|G|S=-- va las pe voi @Lefter-- esti ok @NaRgHiLa.-- de treaba .. chiar pari ok
    Shadow--




    N8gh5--- @hakhuletsuuu --- alt easy-triggered din nou s ar putea sa ma înșel



    @3l_M@C!0- cel mai mare fragar
    Alex..
    @Alex Catalin..concetățeni ...o gazda nu prea primitoare un om de treaba si caterinca, (sa ma faci si pe mn o tură cu CC-u)
    Alex.#-- nu cred ca te stiu
    Alexandru.... @Anakin... hoaai uitasem de tine .. vechi de pe jb..
    Andrew R....
    AurelluDauCuSpellu---
    bizzare----
    BlackAngel.---
    Catalin---
    COMANDANTE----
    Cosmin F.---
    Cosmin.---
    Cristian--- @Cristian BG [~R] pffffffff aici as putea sa scriu triplu cat semnătura lu @Strumf . Dar zic doar atât: om al faptelor .. Nu crede în vorbe, ne cunoastem de peste 10 ani si e foarte parolist(Asta dacă se trezeste la timp) prieten bun etc ...
    Vrea sa para misterios da e doar plictisit de viata si e obsedat de bani. @cRz-- batran
    DivineLife--
    Engelhardt---
    Fixion.---
    George CR.--- @GoAgLe#-- flood @Helheim-- Caterincos, el m-a învățat prima dată cum se face spoiler-ul cand toti isi băteau mataranga de mn
    jesemE--- @Khajiit--- nu mi suporta caracterul de copil răzgaiat si stiu si mi asum asta cu toate astea nici eu nu i suport simtul asta excesiv al dreptății, dar la sfârșitul zilei cu tot stresul si munca pe care a depus-o scriind si explicand.. eu chiar apreciez ce încearcă el sa faca.(Nu te lasa tataye tot anainte) @kNoLLer-- posibil sa te stiu .. dacă esti ala pe care il stiu eu te salut @KrAzZzY--- om @LioNNN- fumător si masinist înrăit, om foarte darnic și de treaba
    Marius.-- @MaRky--- bătrân rau ..
    Mihai.!?-- @MiSt3R-- alt bătrân de pe jb @MONK.-- Faci glume foarte bune la care numai tu râzi esti ok nu prea deranjezi pe nimeni @moxu112- .. tu chiar ca esti bătrân.. unul din membri care chiar a ajutat comunitatea cu adevarat. @Nick7.wav-admin vechi de pe jb
    Pablo.-- @petR1x- nu stiu ce are toată lumea cu tine
    Ph3n0m3n@L--
    Queen Nai-- @R3mYx-- bătrân și el
    RECORD's--
    Royal--
    Ryu-- @SkillartzHD-- vrei protecție cu stil .. vino încoace ca ti da Skill
    Din Ilfov pan' la Madrid toti stiu HLDS-Shield. pe loc
    skyWalker--
    Syncron got his gun-- @T3m!n@tor4-- Bătrân și el
    translucid-- @viktorhnu-- putin cam prajix forta cumpana. Om de gașcă
    WaveSound--
    xeleron--
    Xrike--
    zero--
    Last edited by ?RyN?; 31-08-19 at 21:34. Reason: Am incercat sa l ordonez putin cu mentiunile dar scriu de pe telefon si ayaye :(

Similar Threads

  1. Despre Inregistrarea de pe Alphacs.ro!
    By CrAzZzY Official in forum Sugestii membrii
    Replies: 5
    Last Post: 03-02-18, 19:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •