Quote Originally Posted by Ainsley View Post
uite aici
1)nu are cine sa se ocupe de votatu asta al tau + nu are cum sa aleaga lord "admini de incredere" a mai fost facuta propunerea
2)varsta nu conteaza... Daca e prost e prost si la 5 si la 20 de ani
3)reclamatie ez
daca nu stau cuminti cum spama domnu presedinte un ban nu strica
in concluzie
a mai fost facuta propunerea + nimeni n-are timp sa interogheze 2-3 pe zi + increderea e subiectiva
yy
general
Ainsley aici te corectez sau mai bine spus imi spun punctul de vedere , da sunt si pers 20 ani care sunt prosti dar ce au de a face cu sv de jbgo? Nu am vazut si eu pe cineva mai matur pe sv de mult si aici ma refer in varsta , Lord mai nou accepta cererile la toti celor de varstele 8-12 , Mie nu mi se pare unul matur dintre cei pe care ii avem :/
Zi tu mai multe ex de admini care au varsta intre 8-12 care nu au abuzat , ei sunt mai mici si nu stiu ei exact , da mai sunt si unii mai mari cum ar fi 13-14 care abuzeaza dar la astia mai mici e mai grav parerea mea


Uite eu propun sa se aplice o limita de admini ca suntem frt multiiiii si majoritatea inactivi , o sa ajunga ca pe sv sa fie numai admini
Maniga are dreptate , am inceput sa avem admini de varste prea mici si nu e bine @Ainsley tu ziceai ca reclamatie ez si gata , bro crezi ca T3m!n@tor4 e robot? Nu poate sa se ocupe mereu , nu o sa mai faca fata asa ca revin la ce am spus mai sus cu cat avem admini mici cu atat fac multe greseli dar nu zic ca si cei putin mai mari nu fac dar astia mici fac mai mult abuz parerea me acum mna