Nu inteleg care este problema ta cu mine si de ce ma tragi pe mine in dramele tale de tot rahatul, baiatule. Si ieri pe server (data la care a fost facuta reclamatia) cand am intrat ai avut o atitudine ostila fata de mine si am incercat sa aflu de ce; dupa cum stie si Facebook. Desigur, nu a durat mult sa imi dau seama ca a fost din cauza spargerii contului. Hai sa iti spun si eu cum sta treaba:
Nu inteleg in primul rand de ce ma invinovatesti pe mine pentru prostia ta neutra; doar pentru ca am zis eu ca "vai stiu cine dracu ti-a spart contul si nu vreau sa iti zic" asta nu inseamna ca ai si cel mai mic drept sa dai vina pe mine si/sau sa ma faci pe mine "spartanul roma" pentru simplul fapt ca te-am intrebat ce-i cu tine de esti suparat, baga dracu la capsorul acela al tau ca nu traiesti intr-o drama/telenovela si traiesti pe fucking planeta Terra unde ti se vor mai intampla shit-uri de genul acesta.
Doi la mana, daca tot ai crezut ca spartanul de roma ti-a dat quit la sfarsit de mapa, de ce dracu nu ai facut reclamatie si astepta-i raspuns? Nu, ca tu mare boier, a trebuit sa intrii inapoi pe server si sa faci pe mare fucking detectiv ca de ce iti dau eu quit si sa incepi tot rahat-ul pe care eu trebuia sa il citesc din cauza ta. Maturizeaza-te in pula mea de copil infect ca deja deveniti toti enervanti cu arfele voastre de 12 - 13 ani.

P.S.: Eu m-am bagat in aceasta discutie pentru faptul ca am fost mentionat mai mult de 2 ori cu atacuri la persoana mea. Am subliniat si ingrosat unde apare numele meu in quote-ul de mai jos.
Quote Originally Posted by Loader. View Post
Cu facebook chiar eram ok pana sa intre spartanul de aditzu si roma, dar asta este, nu judec.
Daca crezi ca banurile respectiv quiturile au fost acordate cu capul pe umeri eu imi dau ban singur. La name am "caca", motiv "culca-te"
Intru pe server, vreau sa ma joc, Roma sau Facebook, nu va diferentiez - voice "V am zis ca intra iar copilu asta"
La sfarsit de mapa Roma sau Facebook mi-a dat quit, motivul fiind unul nul si stiut doar de respectivul domn.
Normal ca ti s-a zis sa mergi sa te culci daca tu la 10:27 PM te trezesti sa vii pe server cu arfele tale + ca, cu o jumatate de ora inainte ai venit sa ne spui ca tu ai fost sa mergi sa iti faci ghiozdan-ul. Like what the fuck dude, have we even asked you, or do you need attention?

Romakevo.
General.