Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  5
Likes Likes:  35
Results 1 to 10 of 43

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #26

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Strumf View Post
    Tu esti pe langa, sa moara ma-ta de te mint.
    Pasul 3 a fost doar sa vezi ce s-a intamplat inainte de toata chestia asta
    Atunci daca pt tine 2 minne-uri date la rand spamm, inseamna ca cei care au executat comanda de 2 ori la rand, ar cam trebui sa primeasca avertisment pe creator (pt spamm de minne).

    Si repet din nou, odata ce Raul a executat acele 2 minne-uri, le-a executat pe propria raspundere, unde se putea rezolva simplu.
    Kato facea screen, dupa reclamatie si Raul isi lua suspend daca nu avea dovezi concrete pentru acele 2 minne-uri date.
    DAR
    Kato a preferat sa arunce un minne pe Raul pentru si repet iar, odata ce raul a dat acele minne-uri a facut-o pe propria raspundere.

    esti pe langa grav pustiu, dar grav tare

    Luam din logs
    Code:
    L 10/10/2018 - 13:01:39: ADMIN "RazvaNn [:>]" used amx_minne on "Raul^|" reason "cod"
    L 10/10/2018 - 13:01:44: ADMIN "RazvaNn [:>]" used amx_minne on "Raul^|" reason "cod"
    Deci simplu, el ar trebui sa primeasca minne pe server pt ca a executat 2 comenzi de minne, nu? )
    ma faci sa rad, sa mor de nu

    Pai ia zi bai Ryn ( @?RyN? ), tie ti-ar conveni sa primesti minne pentru 2 minne-uri acordate de tine pe propria ta raspundere?
    Tu ce ai face in situatia asta?
    pai ba, odata ce eu stiu de ce am dat minne (a avut cod raul asta si am si demo) nu are el treaba de ce ii dau eu minne, sa imi faca reclamatie daca el zice ca i-am dat degeaba la player minne si eu prezint acolo demo-ul, nu e corect sa vina el cu minne inapoi sa zica ca am facut abuz pe el desi nu stie nimic.

    Si legat de alea 2 minne-uri pe care le-a dat raul lui spider man, spiderman asta e admin, si probabil i-a cerut minne sa vada daca are imun sau alte chestii, ca mai nou toti cer minne sa vada daca au imun, si daca era alta treaba, si nu era minne-ul pentru acel test daca are el imun, spider ii facea reclamatie, nu venea kato cu minne inapoi.

    Deci in concluzie aman2 trebuie sa primeasca suspend pentru ca:
    Raul a facut spam de minne ceea ce nu are voie (spam-ul de pe kato)
    si kato i-a dat minne incorect, spider are admin si poate sa raspunda si el singur pentru el, nu se baga kato ca musca la cacat

    Edit:
    Spider-man e admin, are comisar, poate sa-si raspunda singur de ceea ce a facut/cerut.
    daca era player era alta treaba... nici nu mai punem la discutie asta, minne-ul ar fi fost dat corect

    Atunci sa zica @SpideR-MaN care a fost treaba dintre el si raul de i-a cerut minne

    Edit x2: Aici pot fi doua cazuri, la care noi asteptam raspunsul lui spider man.
    1: Raul i-a dat minne lui spider pentru ca i-a zis doar "Vreau minne", iar raul ii da minne, asta e fara discutii vorba de abuz, la care kato a raspuns corect cu minne pe raul. aici rezulta cu av pe creator lui raul pentru minne dat an pulea pe spiderman doar ca i-a cerut, si pentru spam-ul de pe kato
    2: Raul i-a dat minne lui spider pentru ca i-a zis "Vreau minne sa testez daca am imun la cs sau nu", aici e pe riscul lui raul, nu poti sa ai incredere in toata lumea, si aici poate fi vorba de abuz daca raspunde cu minne, dar odata ce spider-man si-a asumat acea vorba, si el primeste acel minne cerut pentru test, aici spider-man alege daca ii face reclamatie sau nu lui raul, la care kato a raspuns direct cu minne lui raul, in sens abuziv, pentru ca el nu are treaba cu discutia lui si a lui spider man, iar aici rezulta cu av pe creator lui raul (pentru acel spam pe kato), si av lui kato pentru ca s-a bagat an pulea in acel minne al lui raul dat pe spiderman

    Deci oricum in ambele situatii raul v-a primi av pentru acel spam, iar kato poate scapa daca spider-man vine cu raspunsul la prima varianta


    Quote Originally Posted by T3m!n@tor4 View Post

    Eu i-as da lu raul avertisment ca e prost si a dat minne fara motiv , spider radea iara ca prostu in timp ce lua minne fara sa il intereseze ca poate careva ia crash sau ca jocul e deranjat.
    pai oricum raul primeste av in ambele situatii doar pentru spam-ul facut, dar deaia i-am dat tag lui spiderman, sa vedem daca a fost pe un motiv minne sau nu, adica daca el zicea "ba vreau minne" si raul ii dadea minne, e clar abuz si av
    dar daca spunea "ba raul da-mi si mie minne sa vad daca am imun la cs asta" si el ii dadea minne, nu avea rost sa se bage kato, raspundea spiderman pe vorba lui, la care i-a cerut minne
    Last edited by ?RyN?; 12-10-18 at 15:12.

  2. Likes Strumf, Nairobi liked this post

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •