Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  13
Results 1 to 10 of 43

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #30

    User Info Menu


    1.un efort în minus pentru admini(Eu si asa nu verificam si n am stat sa mut pe nimeni ca n are min )
    2.De acord cu bro...nu cred ca are nimeni rabdare sa explice la fiecare copil în parte cum sta treaba cu minutele ... si @Khajiit playerii vor sa se joace pe server dacă deja pronunți "Gametracker" i-ai băgat în ceață.... Nu toti or sa vrea sa afle dacă își "doresc cu adevarat" nimeni nu face asta cu gt si minute.. si isi baga pl in el de server si nu se mai joaca
    3. Aici sunt două caractere diferite @Alin e genul care explică si are multă răbdare cu playerii si se dedica...
    Quote Originally Posted by Khajiit View Post
    Daca iti place sa faci pe mentorul asuma-ti,
    dintre toti cred ca el își asumă cel mai bine rolul de mentor. Si in general e mult mai asumat decât încerci tu sa pari
    @Khajiit se dedica si el in felul lui..dar nu vad de ce nu am face o treaba mai usoara ...adică evoluăm si scopul e să ne usuram munca (Si in acelasi timp si șederea playerilor pe server) nu sa rămânem asa de dragul de "a gandi" sau "A face un efort în plus" ori a le da "mura în gura".... dacă ușurează treaba de ce nu ...
    4. 100% de acord cu bro .. dacă pe om nu l duce capul ... ii explici ..unii chiar nu inteleg nimic (Si din cauza asta nu își dau interesul) si au nevoie de putin ajutor.
    5. Nu vad care e problema daca a postat la anunturi .... (eu unul am ignorat total)
    6. Prea multă gândire strica. Go with the flow. CIUS
    Last edited by =T|G|S=; 12-09-19 at 12:35.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •