Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  9
Results 1 to 10 of 14

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #10

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Khajiit View Post
    Nu inteleg ce tot imi apare mie numele in aceasta situatie, eu nu-s numitorul comun in aceasta poveste.
    Ideea e simpla, Monk aka betivu' notoriu a intrat pe sv si a vrut din prima CT, black angel a incarcat, a tinit si a banat =]], ma rog cica s-au dat si minne, quit etc...dar nu vad decat o poza cu ban.
    TheLord a dat unban prima data, dar blackangel a banat iar, si a trebuit sa pierd eu o ora ca sa reusesc sa intru pe CS, ca nu mi mergea ca sa-l rog pe Black angel sa-l lase sa se joace.
    E drept ca nu avea ce cauta CT fara minute, dar mna, erau 10 playeri, era 1 noaptea, a vrut si omul sa se distreze mai repede.
    Nu mananc cacat, si eu mai fac uneori manevre d-astea, dar sunt subtil sau sunteti voi foarte draguti
    Ideea e ca ma pis pe ce ati scris voi aici.
    Amandoi va jucati acum pe server fara probleme, dar va ardeti in glume si comm pe aici, why? =]]
    Eu zic sa retragi reclamatia @MONK. ca si tu ai o parte din vina, iar black angel doar vorbe =]]

    hai sal
    eu ti-am spus si tie,ma pis pe ea de reclamatie.Da' genu de tupeisti jegosi aka ati dau flood si antru peste tine in casa ,nu mi plac.Poate-si revizuieste si el comportamentu' zic,in 2020 sa faci chestii de astea @Black lasa de dorit.. sa fim seriosi ... plang pt tine ca esti trist dar in acelasi timp ii si trist pentru noi ca mai avem prosti care ameninta cu flood.Psapsapaspsap am terminat de zis.Faceti ce vreti cu recl. @Khajiit aka monkimidalacoco
    Last edited by MONK.; 12-06-20 at 17:41.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •