Cu ocazia sarbatorilor de iarna am decis sa organizam un nou concurs , ca si pana acum (in anii precedenti) o sa fie organizate intre 3-5 concursuri de Craciun !
Anul acesta incepem primul concurs cu ceva mai "nou" putem spune, mai precis cu concursul "deschide un cadou".

Ce aveti de facut?
Este foarte simplu ! Trebuie doar sa postati in acest topic dupa modelul de mai jos si sa alegeti ce cadou vreti sa deschideti din poza ! ( poza de mai jos ). Ex. alegere: A-2

Regulament & Informatii:

1. Alegerea aveti voie sa o faceti doar intre A-E si 1-5 ! (ex. A-3 , D-5 nu F-7 sau A-6 in caz contrar riscati descalificare)
2. Aveti voie sa alegeti o singura data , dupa ce postati in acest topic nu mai aveti voie sa va schimbati decizia ! La cine apare ca a editat post-ul o sa fie automat descalificat ! ( in caz ca gresiti ceva si abea ati postat ma puteti contacta si va editez eu post-ul sau il sterg si postati din nou)
3. Aveti voie sa alegeti si cadourile deja alese ! (daca cineva a ales de ex. A-3 si voi aveti voie sa alegeti A-3)
4. Toata lumea are voie sa participe la acest concurs indiferent de GRAD/ACCESE !
5. Premiile deja sunt stabilite si poza finala este pregatita , in momentul anuntarii castigatorilor o sa postez poza in acest topic si va acord premiile castigate !
6. ATENTIE !!! Nu toate cadourile sunt castigatoare , unele pot sa nu contina nimic , altele sa contina premii micute sau chiar premii foarte mari!
7. Ce mai este de zis la acest concurs este doar ca sa va DISTRATI ! Va urez bafta tuturor participantilor si fie ca acest Craciun sa fie un Craciun de vis tuturor!

Poza cadouri:



Model inscriere:

Nick CS:
Cadou ales ( A-E+1-5):
Am citit informatiile:
Dorinta de Craciun(nu este obligatoriu de completat):

Ex.:

Nick CS: TheLord
Cadou ales ( A-E+1-5): C-4
Am citit informatiile: Da
Dorinta de Craciun(nu este obligatoriu de completat): sa mearga totul bine anul urmator

Premii:

Premiile o sa fie afisate la inchiderea concursului in poza finala ca sa ramana totul un MISTER ! Va iubix dragutilor

Multumuiri lui @Cristian BG [~R] pentru poza cu cadourile si pentru tot ajutorul acordat la decorarea mapelor pe server

Acest concurs se inchide intre 24/12/2018-02/01/2019 dupa care in cel mai scurt timp o sa anuntam si castigatorii concursului !

Din nou am ajuns la un final de topic cu un concurs de Craciun organizat pe server-ul nostru , JB.ALPHACS.RO, asa cand ma gandesc la anii precedenti timp de 8 ani am organizat aceste concursuri, timp de 8 ani am incercat mereu sa va oferim tot ce este mai bun pe acest server , sa facem o atmosfera cat mai placuta de Craciun pe server pentru si numai pentru VOI , pentru a doua noastra familie ! (am nod in gat si mi-au dat lacrimile sincer , doar cand ma gandesc ca deja al 8-lea an , 8 ani am rezistat si am tinut in picioare acest server , mereu am avut ambitia si puterea de a va face aceste update-uri , concursuri , video-uri etc.etc. si ca rasplata mereu de Craciun sau de sarbatori revin si veteranii server-ului si ne ajuta sa facem aceste chestii (decorare mape/poze/etc.etc.etc) si faptul ca vad ca atat jucatorilor noi cat si celor vechi le place ceea ce facem ma face mereu sa stiu ca nu facem nimic degeaba si ma face sa ma simt foarte bucuros este un plus in atmosfera mea de Craciun si cand vad mai ales jucatori noi care deja dupa cateva zile de jucat se simt ca intr-o familie(cum spun si multi dintre ei) si nu ca un strain/player nou ma face sa ma simt si mai bucuros deoarece stiu cum suntem noi si asa ceva nu se vede pe alte servere, comunitati). Va multumesc pentru tot , va iubesc pe toti si mereu o sa va port in suflet chiar si dupa ce toate astea o sa dispara (candva , cine stie cand tot o sa dispara, nimic nu tine pana la nesfarsit..) Paranteza cam lunga , probabil o sa apara acest text in topic-ul de Craciun ca sa nu va mai umplu la concursuri...

Cu ocazia asta am ajuns si la finalul acestui topic ! Ceea ce vreau sa va mai spun este ca sa va distrati la acest concurs , sa va inscrieti intr-un numar cat mai mare si vreau sa va doresc un Craciun foarte fericit alaturi de cei dragi si desigur alaturi de JB.ALPHACS.RO cat si de comunitatea AlphaCS.RO !
Cum zic mereu, nu uitati ca toti cei care va inscrieti la acest concurs sunteti deja CASTIGATORI ! Nu trebuie sa va dezamageasca rezultatele de la un concurs , o sa mai fie organizate multe altele inafara de asta !
Va doresc mult succes la acest concurs si sa stiti ca Lorducu va iubix si va pupix mereu