Quote Originally Posted by blizzard View Post
Nu trebuia sa inceapa cu kick urile ca eu doar glumeam cu el dar el a luat o in serios si in plus statea simon si punea muzica pe fundal si nu facea day uri EU NU AM VRUT SA SE ANUNGA LA ASTA .imi mai si zice fratii monopoly si chesti id astea inutile
1.Glumeai? ) Nu cred,injurai ca boschetaru si acum o dai in alta minune de a ta ca "glumeai"?
2. @Khajiit aka khajiita Era pe fundal cineva de punea din alta camera,daca puneam eu se auzea mai tare
3.Este demo,stai calm.Am selectat day,cum ai vrea sa-l fac daca injuri ca penticostalu la microfon ?
"Nu stiu ce s-a intamplat intre voi doi( asa ca mariana, nu mai zice khajiit stie, ca eram afk) si nu cred ca intereseaza pe careva melodrama." Nu stiam ca esti afeca,nu intereseaza pe nimeni,doar pe cel care inchide reclamatia ,nu?
="trebuia sa ma avertizezi!dar aparent tu mi ai dat kick din prima, veteran esti si tu daca e si vezi ca nu am zis ca am admin de 5 ani am zis ca ma joc de 5 ani pe sv asta mda si vezi ca injuri si aici inseamna ca ai injurat si pe sv mda “fecior cu spume la gurita” mai mult de 17 ani nu ti dau"
Lasa tu jucatu de 5 ani,n-ai in total atatia cred..dar in joc.Daca injur aici inseamna ca injur si pe server? =) E bines..Jucam miuta cu poarta din caramida ? La ce mentalitate ai,dintre noi doi tu nu esti cel care depaseste varsta frumoasa de 17 ani.Si da,fratii monopoly ca sunteti amandoi prosti ,de numa nu va dati cap in cap