Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  3
Likes Likes:  7
Results 1 to 9 of 9

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #6

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by TheBooSRo View Post
    Bai, sincer eu as zice sa le facem de ras comunitatile pe cat putem si, daca ei nu se rad, macar noi sa o facem.
    Eu as zice ca atunci cand li se acorda un ban, chit ca e permanent, chit ca nu, sa nu apara pe chat cum apare la ban-urile obisnuite( ex. TheBooSRo a banat jucatorul x pentru y cu motivul z: ), ci sa apara doar un mesaj colorat pe chat in care sa ii apara numele si sa fie ceva gen: X s-a trezit cu pula indoita si a venit sa faca reclama la comunitatea Y unde suge pula cu restu playerilor. Nu a reusit si a luat ban. Amu plange la ma-sa, bine ai facut admine! Sau ceva gen. Daca vrei, nu fa sa apara numele comunitatii dar eu zic ca prin umilire scapam de ei mai rapid.
    Daca nu merge asa, recurgem la metodele anterioare: reclama la sv nostru pe al lor, ii injuram de toti mortii, etc.
    A, da, si la partea cu mesajul custom, sa se faca o comanda custom, gen sm_banjegos sau cv de genu si sa apara astea. Ori sm_banjegos x ca sa nu apara numele comunitatii ori sm_banjegos x y(y e comunitatea) ca sa apara.
    Acum, ce pot sa zic, mi-am lasat si eu parerea de copil abia trezit de 20 de minute, mai revin cu reply daca imi mai vine vreo idee pana sa aplici tu una (sau mai multe).

    TheBooSRo , General JBGO.ALPHACS.RO, PWP
    )))))))) mor, mi a venit si mie o idee atunci cand se scrie jbgo.ceva.ro sau nume de servere sa se scrie un chat automat SUNT UN RETARDAT SI VREAU GAG )
    Last edited by Denisz; 24-03-20 at 12:58.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •