Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  15
Likes Likes:  253
Results 1 to 10 of 212

Thread: Fun pe JB

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11

    User Info Menu

    Era 10 dimineata nush cplm de playeri visati voi sa fie 20+ la 10 dimineata si in prima zi dupa weekend

    Quote Originally Posted by Burlacu Andrei View Post
    Singurul mod in care dev. se bucura de jb este atunci cand face fk si apoi se mai si lauda ca face killu-ri daca ti se pare ca a face astea este fun nu am ce zice (e parerea mea)
    Quote Originally Posted by PalmOlIvE View Post
    Eu nu vad nimic fun in a face kill-uri aiurea. poate pt tine dar crede-ma ca altii se oftica, nu exista o zii in care nu te vad CT (cand te vad) sa ai peste 100 de kill-uri.
    Quote Originally Posted by hakhuletsuuu View Post
    macar de ar fi facute jucand corect nu suferind si punandu-te ct fara minute si sa abuzezi de comenzi

    + ca nu e nimic fun din chestia asta cum a spus si Alin e doar pierderea de playeri din cauza specimenelor ca tine
    Nu inteleg de ce va dati pareri asa de milostive de parca i-ar pasa cuiva de ele sa fim seriosi acum, poate au fost facute in fk poate nu, cat nu ati fost pe sv nu stiu de ce aruncati vorbe in vant plm zic si eu, si daca era fk cred ca playerii aia nici nu mai ramaneau pe sv, ca nu ar fii ei prosti sa stea pe sv cand eu ii omoram continuu, secretul a fost, doar duck day si sparta incercati si voi si vedeti cplm
    si daca te oftici pe un joc ca cs 1.6, un joc cam atat de vechi e clar, iei jocul prea in serios coaie

    la hakhu ala ma astept sa sufere pe aici, ca doar pe sv cand intru eu la ct se supara ma rog asta a fost off topic
    Last edited by dEv.; 08-10-19 at 08:47.


    Strumf: Pula mea in gura ta ~2024

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •