Deoarece aici https://alphacs.ro/showthread.php?116061 s-a votat doar cu PRO, sistemul a fost implementat!!

Multumita lui @SkillartzHD care din cate putem observa iar este pus pe treburi marete si are chef sa faca ceva non-stop , functia asta a fost implementata!!!! Toate multumirile/laudele/etc. le merita el din plin deoarece el a facut toata functia in foarte scurt timp si functional perfect. Perfect a functionat din ce am testat noi, acum este randul pe voi sa testati pana ne trezim si sa raportati orice fel de BUG sau daca da CRASH server-ul sau daca nu va scoate din GHOST MODE sau etc. ORICE BUG GASITI VA ROG SA RAPORTATI!!!!!!!!! O descriere detaliata a acestui sistem o sa fac cand ma trezesc , in caz ca nu va dati seama pana atunci cum functioneaza!!


Pe scurt cum functioneaza:

Dupa ce muriti la echipa TERO va apare un meniu de unde puteti alege daca deveniti GHOST sau NU. In caz ca alegeti NU cu tasta N puteti sa deschideti din nou meniul sau cu comanda /ghost !!!
In caz ca alegeti DA o sa va mute automat la SPEC in mod de GHOST, mod in care nu puteti interactiona cu alte entitati / butoane etc. (hats nu se vede/parasuta nu se vede/nu puteti interactiona cu nimic ca sa nu stricati jocul celor care sunt in viata, daca gasiti ceva ce am uitat sa dezactivam gen ca parasuta sau hats(astea deja sunt dezactivate in ghost) va rog sa raportati!)
Cand sunteti in GHOST mode cei de la CT sau TERO nu o sa va vada, doar cei care sunt in GHOST MODE va vad.
In GHOST MODE daca apasati tasta N sau scrieti /ghost va apare un meniu cu doua variante, sa va activati NOCLIP sau KILL care va muta automat inapoi la echipa TERO si va dezactiveaza functia.
O singura data pe runda puteti intra in GHOST MODE !!! Daca alegeti KILL atunci nu mai puteti intra doar urmatoarea runda, tot asa daca va muta cineva din greseala sau etc. nu puteti intra la ghost doar urmatoarea runda.



Momentan atat, maine o sa fac o descriere mai lunga daca o sa fie nevoie (dar cred ca am spus cam tot) !!! Din nou multumiri pentru @SkillartzHD ca a realizat acest sistem asa rapid si frumos , cum a spus si el, probabil suntem primul server care a implementat echipa SPECTATORILOR in gameplay !!(nu am vazut de cand sunt pe 1.6 asa ceva pe vrun server/video)

DECI VA RUGAM CA ORICE BUG GASITI SA RAPORTATI CAT MAI RAPID!!!!!!!!!