Quote Originally Posted by AssAssiNsCreeD View Post
N am acces pe Orlando, am demo, maine l pun cu tot cu reclamatia pentru tine... Scrisesem !gag Orlando da ciuciu accese, stii? Si de multe ori am zis-o, simtu umorului la voi e produsul dintre cati admini is pe server si "inteligenta fiecaruia" si ajungem la o suma imensa de o intalnim doar in banci Ma faci patetic, mediocru si narcisist, dar asta cum esti tu bun admin si explicatii de zeu de ce ai Swat si nu general? Si dc ai schimbat numele? chiar tu ai zis "Sa mi se duca avertismentele" adica nu recent te-ai prostit, esti de mult asa Si iti fac atac la persoana ca m ai provocat, replay chiar nu mai dau ca n are rost, nu te mai chinuii
Edit: Nici nu inteleg de ce ma enervez atat, pentru un nimic practic, ar trebuii sa actionez ca oricum cu voi nu se poate, cu adminii astia "buni" Scuzati-ma ca ma uraste "tot" svr-u si ca is admin rau si nematurizat
https://imgur.com/a/y4oxbIg
Hmmmm oare dece crezi ca am numele Actimel ? Pentru ca asta e cu totu un alt cont si pe contu vechi aveam general numai ca din cauza la niste mici nentelegeri am ajuns la agent dupa am facut cerer de S.W.A.T .
Faput ca te enervezi e chiar dezamagitor Dupa cum ziceai mai sus ca cica te-am "provocat". Te-am provocat la o confrutare shaolin ??? CON GI TANFAI
Daca tu te enervezi din faptu ca eu am facut un topic numai pentru distractia mea si sa vad cat cum incerci sa-ti aperi reputatia pe mine ma amuza si sa satisface in acelasi timp.
Mai sus de asemenea ma faci prost sau ceva de genu.Cica dece am eu S.W.A.T si nu general, dar tu dece ai General si nu Creator HUH ?
Banuesc ca nu esti in stare sa faci rost de creator asa cum symbol seo dat pe langa TheLord si BOOM creator.
Eu sunt multumit cu S.W.A.T de vreme ce am acces la tot ce vreau, nici nu imi trebuie mai mult