Quote Originally Posted by Olandezu View Post
Griez , fara suparare , dar de unde atata tupeu pe tine la anii tai ? pe bune ? Tu nu stii de glume nu stii nimic, si mai calmati-va cu minne/destroy ca sunteti la o varsta la care habar nu aveti daca va afecteaza sau nu acea comanda , dar voi repede sa faceti reclamatii , sa fiti " CAINI" cu altii, pai este frumos ? Nu vroaim sa ma bag dar ai treaba si cu unnu acum si cu anna din ce am vazut.
Si sa nu uitam cum faceai pe discord , mama ii dau destroy mama nu stiu ce mama nu stiu cum , pacat ca nu te-am lasat , ca te-am tot calmat , vroiai sa ii dai destroy ca facea caterinca de tine ala , mai tii minte ? nvm greseala mea.

Si daca de azi inainte mai vad cai vreo treaba cu sormea Anna , ca o stiu de ceva timp nu 2-3 luni , sau de unnul , "AIUREA" daca nu intelegi gluma/cateringa si esti "caine" cu altii colegi , promit , ca o sa ii donez lu lord 100-200-300 euro cat vrea sabia lui , sa imi bage un plugin creat de mine si sa te fac sa iti schimbi pe bune cs.ul de 10-20 de ori pe zi ! pana te lasi de sv DACA NU ESTI IN STARE SA FII OM SI ESTI CAINE !

In concluzie, parerea mea este ca esti un Bu****iu , pentru ca nu te pot numii altfel fara suparare ! nu ca le iau apararea la anna si unnu dar asa esti pe bune ! Invata sa fi om , si vei primi respectul meu , pana atunci , vezi-ti de treaba si nu mai fa reclamatii aberante sa te dai mare , ca ti-a dat "QUIT" ca meritai ! si parerea mea ca daca ti-a inchis cs-ul , nu este un motiv de reclamatie , nu e abuz ! Daca vrei si tu sa stii ce inseamna abuz , inseamna sa abuzezi de o comanda , nu gata ai dat o data si e abuz nu puiu , dati de o gramada de ori atunci e abuz !
Ia supara-te si doneaza-i 300 euro.