Quote Originally Posted by Cosmin.# View Post
Krazy,amice rezolva problema cu recoilu,se trage prea ciudat, baga un sistem pe killuri să-ți pice case-uri si key, si un sistem de tinte ar fii foarte fain
Ai primit raspunsul de la Buzatel, sistemul de case-uri si keys ii facut cum trebuie.
Recoilul, nu, este ok asa cum este. Daca o sa faci rost de skinuri mai rare ai sa vezi ca merge sa tragi cu ele mult mai bine.

Quote Originally Posted by Buzatel View Post
Nu e problema cu recoilu' , trebuie sa ai skinuri bune ca sa ai un recoil mai ok , asta este ideea . Cand omori pe cineva uneori iti da cutii si keys, nu trebuie mereu sa iei cadoul ca se le primesti.




Quote Originally Posted by HeLLo! View Post
KrAzZzY tata, eu zic ca ar fi fain sa se bage in meniu cu crosshair si zic sa bagi mai multe skinuri pe armele care nu au dar si pe cele care au.
Poti baga si optiunea cu muzica preferata dintre cele de pe server sa ti o selectezi tu cand faci MVP.

Cel mai tare server - cs.alphacs.ro
HeLLo
Helper.
skinuri deja am ajuns la limita, nu merge sa adaug mape noi din cauza ca depasesc limita de 512 modele + ca se sta mult la download.

Quote Originally Posted by Ramses View Post
propun mai multe achievementuri,propun si (daca se poate) sa apara la killuri cand cineva a fost omorat printr-o suprafata penetrabila (pereti adica),propun sa bagi acces la u@ la helperi,ca numa helperi avem si daca e de un codat,zic playerii pe y,si nu e frumos ca noi ar trebui sa le dam gag pentru asta.
As fi propus si sistem de assisturi,dar acel sistem trebuie sa schimbe numele jucatorului (deci nu e convenient ca pentru asta trebuie sa se scoata faza cu "nu-ti poti schimba numele in timpul jocului" sau cum dracu era si asta ar insemna ca s-ar putea folosi codatii de aceasta optiune si shituri de genu (precum citurile alea de csgo care fura nume de pe sesiune si-i schimba codatului numele) ) ,si foarte des se buguieste si se tufe,n-am vazut de cand joc eu 1.6 un sistem de assisturi sa mearga perfect.

Ultima propunere e sa ban Jamuje ca nu mi-a dat bravo .|.
Sistemul de realizari am in plan sa-l scot.
kill prin perete ? Pe cine il intereseaza atata timp cat e kill, prea multe functii implementate in server dupa.
Acces la u@ la helperi ? Pentru ce ? Si asa ca nu au multe accese, vreti sa vedeti u@ faceti cerere UP cand aveti 15 ore.
Am incercat sa implementez mai demult sistemul de asist insa nu functiona corespunzator, se suprapunea cu nu stiu ce.