Post: Reclamatie AssasinCreed
User: Q3k1
Infraction: Nerespectarea regulilor forumului
Points: 1

Administrative Note:
Regulament reclamatii

Message to User:
Regulament reclamatii

Original Post:
Quote Originally Posted by AssAssiNsCreeD View Post
Ban-ul mi-l asum, am dat din greseala fara minute.... Numele nu mi l-ai scris bine, dar....
VOI COCOSII MARI IMD CUM UN PLAYER FACE O GRESEALA RAPID SWITCH CA VOI AVETI ACCESE SI ADMIN.
In ultimele zile oricum tu m-ai injurat de destule ori si tupeist, dar, zic ca n-are rost sa zic asta aici.
Deci faza era ca va dadeam fd, dar tu cocos rapid ai dat switch, daca era un alt player faceati la fel, ca mno voi aveti accese. De aceea ti-am dat kick, ai venit pe svr si ai facut gura, am vrut sa-ti dau ban cateva minute sa te calmezi, dar ti-am dat din greseala permanent, imi asum, asta e...
Warning: 4. Ca reclamatia sa fie rezolvata , scrieti numele complet si corect a celui RECLAMAT,altfel reclamatia nu va fi luata in considerare.
Care cocosi mari frate ca mai nou tu esti cocosu mare pe server ca mna tu il ai pe lord la lista de prieteni si dai ban/kick la toti nu cumva sa indrazneasca unu sa iti dea ban si in ultimu timp te a cam injurat toata lumea ca tu dai ban la toata lumea si daca primesti ban inapoi iei tu unban de nu stiu unde dracu si tu spui ca nu faci reclamatie dar dai ban inapoi cum ai zis tu si daca stam sa ne dam banuri intr-una pe sv tu imi dai mie 30 eu tie 60 eu astept alea 30 tu alea 60 vii peste 2 minute iar pe sv cum merge asta? ) (am dat un exemplu mai sus daca nu ti ai dat seama) oricum mi se pare foarte normal ca dupa ce tu ai abuzat in fiecare zi te mai si acoperi acum ca te am injurat noi ma da ca ai abuzat tu si ca nu vrei sa recunosti nu spui niciodata