Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  9
Likes Likes:  153
Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 77
  1. #41

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by _Florin_ View Post
    '
    Cum s-a terminat si carantina nu o sa mai joc pe server, dar am obeservat cateva chestii pe server care ar putea fi imbunatatite sau schimbate cat de cat:
    -Gradele mari se iau mult prea greu fara donatii, adica daca donezi 10 euro boom ai sef intr-o zi, daca vrei sef prin cereri si propuneri dureaza ... pana la swat e ok ca poti face tu cerere dar pana ti se fac 4 propuneri sa ajungi la sef ..., mai ales ca doar cativa oameni pot propune si ei nu intra chiar asa de mult pe sv, nu zic ca ai putea sa dai grade mai mari la oricine, doar ca nu mi se pare corect pentru putinii care merita un grad mai mare si cei care nu merita dar doneaza
    -Sa nu se mai dea grad doar pentru activitate, am vazut ca de obicei la cereri se accepta doar daca are activitate indiferent daca adminii dau pro sau contra, la ce mai are rost sa dai pro/contra la cereri daca si asa nu conteaza?
    Nu e nevoie de foarte multi admini capabili ca sa admineze un server, parerea mea, cu cat ai mai multi admini cu atat o sa fie si mult mai mult abuz (asta e cam greu de facut din moment ce voi nu puteti sta pe server si sa vedeti care merita si care nu grad)
    -Cum ai zis tu se face a buz voice, o solutie daca cineva face abuz voice ar fi sa ai un BLACKLIST sau ceva de genu pentru voice, in caz ca cineva primeste reclamatie pentru abuz voice si chiar nu se potoleste sa i se scoata de tot si sa nu i se mai poata acorda voice indiferent de cat doneaza
    -Daca faci abuz si ajungi de la sef la slot sa nu poti dona urmatoarea zii si sa ai iar sef cum a facut senior, mi se pare foarte stupid sa a 15 reclamatii sanctionat in toate si a doua zi sa ai iar sef, ar putea sa se faca mai scump a doua oara cand iei un grad sau sa nu poti dona un timp cand iei - in halu asta
    Acum asta e parearea mea, oricum faci ce vrei
    normal ca gradele mari (peste swat) dureaza pana iei ca asa ai vedea ca am peste 150 ore si fac direct cerere sef , am activitate am orele si gata , ai vedea toti copii cu sef (si acum sunt).
    Daca cu adevarat vreti admini maturi , vrei sa donezi? ia da taica primele 7 cifre cnp sau poza si ai sa vezi doar admini peste 15 ani sau cat sa fie varsta minima.
    Totusi , cum are h3adsh00t semi + rcon + sef la 12 ani ?

  2. #42

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by Alex.# View Post
    normal ca gradele mari (peste swat) dureaza pana iei ca asa ai vedea ca am peste 150 ore si fac direct cerere sef , am activitate am orele si gata , ai vedea toti copii cu sef (si acum sunt).
    Daca cu adevarat vreti admini maturi , vrei sa donezi? ia da taica primele 7 cifre cnp sau poza si ai sa vezi doar admini peste 15 ani sau cat sa fie varsta minima.
    Totusi , cum are h3adsh00t semi + rcon + sef la 12 ani ?
    Nu am zis sa faci cerere direct la sef, am zis ca propunerile se primesc foarte greu avand in vedere ca doar cateva persona propuneri, si ca unii, foarte putini, merita grade mai mari nu doar din cauza activitatii lor

  3. #43

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ScorpionAlex View Post
    Eu nu inteleg o chestie. Pe cine enervez eu cand toti se iau de mine adica daca greenspray cand ma omoara imi spameaza pe chat sit dog il cry here you noob haha. Eu imediat reactionez fiinca nu ma pune pe mine un prost sa fac ce vrea el doar daca are el admin. Azi am luat gag si mi-am schimbat numele in Alex.# hai sa vb pe discord si mi-am luat minne fara motiv nu stiu cine mi-a dat minne da cine mi-a dat eu un prost oricum imi iau infraction de la strumf ca fac prosti niste baietii incapabili de admin care fac ce vor ei daca vreau sa fac pe cineva prost pe sv imi iau gag 10 minute fiind pirma jignire la ei nu se da 3 minute. Cosmin facea abuz quit pe mine fara sa ii fac nimic si na asta e cosmin nu ai ce s-ai faci. Bogdan.A imi dadea kick asa degeaba mi-a dat si destroy tot degeaba doar ca le-am zis ca le fac reclamatie si asa tot de la Bogdan prostu imi iau ban vreo 16 ore cu nicun motiv si normal ca am pozele salvate si cand ma ameninta ca imi da ban destroy minne baiatu eu am cs cu protectie minnu si destroyu e inutil daca imi dai doar la quit nu am protectie si imi da crash doar ca ies si intru din nou. Voi astiagogu,cosmin,danger,dominator,Bogdan) si multi altii faceti un abuz de bagam svu in top 9999999 daca continuati asa pierdem playeri activi de dimineata pana seara ca ii dati minne quit destroy ban asa de placere si cam TheLord si Strumf lucreaza degeaba pe sv eu joc din 2014 pe sv cu multe nume in care am vreo 30 de destroy si vreo 20 de minneuri.
    Hai ceaw♥️����
    Tu chiar esti prost. Daca injuri tot sv ul si ne iei la p... pe toti, cum drq vrei tu sa nu te banam si sa ti dam minna. Prin sa ti dam minna ma refer la colegii mei admini Skartz,Gogu etc. Tot noi de provocam? Repet ne iei tot staff ul la .... Si dupa te plangi ca o proasta la Lord : Lordddd da mi te roggg unban ca m a banat Happy,Gogu mi a dat minne etc. Aceiasi poveste si cu Senior. Si eu te am banat de cand am luat up de 2 ori. Gandeste-te inainte sa scrii ceva Dupa cum am zis te duci la Lord la Strumf si incepi sa te plangi ca ai luat minne si ban degeaba. Cu limbaju ala de copil nu ai avea de ce sa te plangi =) In fine daca doar atat te duce capu ce sa ti fac?

  4. Likes Kser, TheLord liked this post
  5. #44

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DenisFlorian View Post
    Tu chiar esti prost. Daca injuri tot sv ul si ne iei la p... pe toti, cum drq vrei tu sa nu te banam si sa ti dam minna. Prin sa ti dam minna ma refer la colegii mei admini Skartz,Gogu etc. Tot noi de provocam? Repet ne iei tot staff ul la .... Si dupa te plangi ca o proasta la Lord : Lordddd da mi te roggg unban ca m a banat Happy,Gogu mi a dat minne etc. Aceiasi poveste si cu Senior. Si eu te am banat de cand am luat up de 2 ori. Gandeste-te inainte sa scrii ceva Dupa cum am zis te duci la Lord la Strumf si incepi sa te plangi ca ai luat minne si ban degeaba. Cu limbaju ala de copil nu ai avea de ce sa te plangi =) In fine daca doar atat te duce capu ce sa ti fac?
    ieri am intrat pe sv sa vad si eu ce si cum si injura scorpion in spume si in draci, nush care e faza ca ori e day ori e comanda sa vorbeasca toti tero sau ceva de genu si cum a prins ala microfonul injura de facea spume la gura, nush cu voi cum merge dar eu l-am avertizat si s-a potolit , cat despre scorpion, scorpioane pune mana tata si citeste regulamentul ala tot tot sa iti intre macar 80% in cap apoi ia-te de admini ca nu stiu sa admineze si altele,ieri te certai cu mine ca te scot de la ct ca aveai 7 minute si cand ti-am zis sa intrii nextmap ca se joaca una cu una ai zis ca nu ca intra green etc, pune mana boss si citeste regulamentula la invata-l si respecta dracu modelele alea de reclamatii de cereri admin,etc, ca daca joci pe un sv ca esti tu player nu inseamna ca iti sta lumea la picioare ca altfel iesi tu, daca vrei joci daca nu nu, nu mai critica tu in stanga si in dreapta,pune mana foloseste un program de filmat sau fa demo cand crezi ca e abuz si gata




  6. #45

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by StuNt3R View Post
    1. Îi vad pe unii care dau minne/quit/destroy ca un anumit player apasa butonul de la cușcă si omoara toti tero.
    2. Îi vad pe unii care au creator si abuzeaza voice la maxim, înjura simon-ul, îi spune sa taca sa vorbeasca el ca daca nu minne/quit, sau sa taca ca daca nu te mut si îti dau si minne.
    3. Simon-ul face day-ul si cei cu voice vorbesc între ei, tipa de nu mai auzi nmk si iesi de pe server, sufla în microfon, deranjeaza tot serverul iar ies playerii.
    4. Intri si tu ct ca ai prins loc chinuindu-te, vine un dobitoc de admin si zice ca daca nu iesi sa intre el îti da quit.
    5. Ct-ul trage un glont din greseala în admin, el îi da minne/quit/destroy sau îl muta tero îi da blockct si îi mai da cateodata si un quit sau minne sa se învete.
    6. Unii cu voice înjura la microfon, cineva îi da gag si cel cu voice îi da minne/quit celui care a dat gag
    7. Vad playeri care întreaba un admin ceva de jb si adminu îi raspunde în sictir sau îi zice sa taca ca daca nu îi da minne/destroy/quit

    Mai sunt multe abuzuri de genul asta dar nu stau sa le enumar ca o lungesc prea mult.
    Intru pe nick-uri diferite sa vad cum e cu voice-ul acum, îi vad pe cei cu voice facand acelasi lucru ca înainte, deci mai bine scoti voice de la tero si faci altceva
    Cam atat am vrut sa zic, multumesc pentru cei care au citit tot, astept sa vad ce spune lord.
    Cand niste creatori vorbesc peste simon [ in cazul meu cand cei de la t vb si imi incurca dayu ] , spun comanda "Simon spune cine vorbste peste simon are cap" si cand cineva vorbeste ii dau cap si gata

  7. Likes TheLord liked this post
  8. #46

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DenisFlorian View Post
    Tu chiar esti prost. Daca injuri tot sv ul si ne iei la p... pe toti, cum drq vrei tu sa nu te banam si sa ti dam minna. Prin sa ti dam minna ma refer la colegii mei admini Skartz,Gogu etc. Tot noi de provocam? Repet ne iei tot staff ul la .... Si dupa te plangi ca o proasta la Lord : Lordddd da mi te roggg unban ca m a banat Happy,Gogu mi a dat minne etc. Aceiasi poveste si cu Senior. Si eu te am banat de cand am luat up de 2 ori. Gandeste-te inainte sa scrii ceva Dupa cum am zis te duci la Lord la Strumf si incepi sa te plangi ca ai luat minne si ban degeaba. Cu limbaju ala de copil nu ai avea de ce sa te plangi =) In fine daca doar atat te duce capu ce sa ti fac?
    Bine cum zici tu eu oricum nu o sa mai injur pentru ca ma apuc de yt si o sa trbuiasca sa nu mai injur pe video si atunci o sa fie totul bine ps: filmez cs 1.6 pe Jb deci sper ca pe filmare o sa ne putem intelege dupa ce o inchid puteti sa ma injurati cat va tine inima si plămânu din voi ok Canal: Scorpion Alex poza cu Kakashi Nike Death pwp facepalm link canal: https://m.youtube.com/channel/UCUa0ojBv78MBfHL9MJnXn0g
    Last edited by ScorpionAlex; 15-05-20 at 12:16.

  9. #47

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ScorpionAlex View Post
    Bine cum zici tu eu oricum nu o sa mai injur pentru ca ma apuc de yt si o sa trbuiasca sa nu mai injur pe video si atunci o sa fie totul bine ps: filmez cs 1.6 pe Jb deci sper ca pe filmare o sa ne putem intelege dupa ce o inchid puteti sa ma injurati cat va tine inima si plămânu din voi ok Canal: Scorpion Alex poza cu Kakashi Nike Death pwp facepalm
    Da, si eu am zis ca ma fac popa. Si uite ca nu m-am facut

  10. #48

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by F-A-N-T-O-M-A View Post
    ieri am intrat pe sv sa vad si eu ce si cum si injura scorpion in spume si in draci, nush care e faza ca ori e day ori e comanda sa vorbeasca toti tero sau ceva de genu si cum a prins ala microfonul injura de facea spume la gura, nush cu voi cum merge dar eu l-am avertizat si s-a potolit , cat despre scorpion, scorpioane pune mana tata si citeste regulamentul ala tot tot sa iti intre macar 80% in cap apoi ia-te de admini ca nu stiu sa admineze si altele,ieri te certai cu mine ca te scot de la ct ca aveai 7 minute si cand ti-am zis sa intrii nextmap ca se joaca una cu una ai zis ca nu ca intra green etc, pune mana boss si citeste regulamentula la invata-l si respecta dracu modelele alea de reclamatii de cereri admin,etc, ca daca joci pe un sv ca esti tu player nu inseamna ca iti sta lumea la picioare ca altfel iesi tu, daca vrei joci daca nu nu, nu mai critica tu in stanga si in dreapta,pune mana foloseste un program de filmat sau fa demo cand crezi ca e abuz si gata
    Da. Eu mi am zis pararea, si mereu cand il voi prinde ca injura gag/kick/ban. simplu, Nu?

  11. Likes F-A-N-T-O-M-A liked this post
  12. #49

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DenisFlorian View Post
    Da, si eu am zis ca ma fac popa. Si uite ca nu m-am facut
    Lasa ai timp

  13. #50

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by ScorpionAlex View Post
    Lasa ai timp
    chestia asta ti se pare o gluma, nu? Unii admini chiar muncesc pentru ce au acum! Si din cauza ta si a copiilor prosti care ne i-a staff ul la... Si dupa tot noi cadem de prosti? Daca as avea un sv pe toti care au injura asa ca tine i as dat ban permanent. Simplu, chiar daca o sa mi iau -1 nici in ... nu ma doare, daca stiu ca am banat un copil prost care merita as fii impacat cu chestia asta. Dar pana atunci de fiecare data cand te prind pe server direct gag 5 minute next ban, nu mai stiu la descutii etc. + Ca unii au bagat peste 50 de euro in acest server si sa vina un copil turbat ca tine sa i injure si sa i i-a la ... dupa sa ia suspend la creator etc.

  14. Likes TheLord liked this post
Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •