Quote Originally Posted by ?RyN? View Post
Nu ti-am dat pe motiv ca nu dai web
ti-am dat ca mi-ai dat destroy fiindca te-ai simtit ofensat, deaia ziceam ca inca sunt aici pe chat si tu incepeai sa razi pe acolo, si normal ca iti dau minne back, la ce ai mai facut reclamatia ?
pe langa poze.. tu ori esti gay si iti pui pozele cu aia de care iti plac, ori esti un copil care-si ingroasa vocea pana raguseste sa para mai barbat ))
Acum la ce ti-ai schimbat avatarul ? Se vede cine are dreptate, nu ?
Deci mi-ai dat minne ca ti-am dat destroy? Ai noroc ca m-a scos de pe CS cand mi-ai dat minne , dar il rog de @TheLord sau pe @Strumf sa se uite in logo-uri sa vedem cine a dat prima comanda , ca din cate stiu , tu mi-ai dat minne prima data , si dupa ce am intrat eu ti-am dat destroy.
Deci Strumf sau Lord uitati-va in logo-uri si sa spuneti cine a dat primul. Si in primul rand , ce te legi tu de fetele altora , ce nu iti convine , esti tu mai frumos sau ce? Crezi ca impresionezi lumea ca vrei sa pari inteligent ca te iei de altii ca nu sunt reali? Prietene , eu ma cunosc , este de ajuns , nu trebuie tie sa iti demonstrez nimic. Auzi "gay" Cand imi vei aduce dovada concreta ca nu sunt eu ala ( ceea ce nu ai cum sa dovedesti fiindca sunt chiar eu ala) , atunci sa vorbesti. Dar lumea in ziua de astazi este facuta sa se ia dupa aparente. Dar aparentele inseala uneori si s-ar putea sa tragi concluzii pripite si sa fi tu un smecher sa te dai superior in fata mea. Asa ca , imi poti face ce vrei tu , poti sa dai la cate minne-uri vrei , dar nu vei rezolva nimic. Asa ca , te salut.