@W00den https://alphacs.ro/showthread.php?13...e-de-la-Kinder uite link si quote de acolo:

Cum au explicat si ceilalti, au fost zeci de topicuri de genul in 10 ani, poate sute Limitare de varsta nu o sa bagam, noi cand am deschis serverul aveam 13 ani(eu) respectiv 14(strumf) si in 10 ani am vazut multe exemple cand cineva intre varsta de 10-14 ani se comporta mai matur si isi facea mai bine treaba de admin decat unul cu varsta intre 15-25 de ani.
De asta exista reclamatiile si de asta se si raspunde rapid la ele, daca cineva este acceptat in staff, oricum la gardian nu are accese, si abuzeaza atunci reclamatie si se rezolve si nu o sa mai fie dupa acceptat ceva timp, pana isi schimba comportamentul.
Cat despre cnv si astea plm se poate falsifica usor, mi se pare o porcarie treaba asta si mereu am considerato o porcarie si cand vedeam pe alte servere )
Degeaba va verificam, tot o sa se abuzeze, regulamentul este stiut cam de toti, problema este cand se urca la cap gradul si se abuzeaza, dar din nou, reclamatie si se rezolva.
Adminii nu au imunitate doar de la comandat in sus(inclusiv la comandant).