Quote Originally Posted by aLink View Post
Stiu ca iau infraction pwp @TheLord si @Strumf , deajaba faci reclamatie ca TheLord si Strumf le doare undeva de reclamatile tale cate ii faci tu lu Copilu asta , Lord si Strumf sa ia bani si gata iar remove le da niciodata poate sa faca abuz dar tot deajaba. Ce sa mai joci pe server-ul lor ca sunt toti ca si asta , un om care trebuie o fost @DANUTZ.JB si il respect , dar rar gasesti un baiat cum o fost St!L , oricum va muri si server-ul lui @TheLord daca o duce tot asa cu toti copii si abuzatori se trezeste numa cu admini care abuzeaza si nici un player, daca nu va lua masuri sau ceva , deajaba am scris eu aicea ca nu vor face nimic tot asa va ramne dar eu mi-am spus parerea . Intrebare este ca admini vechi nu mai joaca ca uii cati abuzatori care fura cardul lu masa si vin sa doneze.

PS: Va veni @Strumf cu chestia asta : Daca ai ceva cu el dute fa-i reclamatie , sa ti-o spun si tie deajaba ii fac reclamatie ca nu ii faci nimic ii dai un avertisment la alta reclamtie tot avertisment dar -1 sau remove niciodata, asta am vazut si eu si mai multi !
Da ce pula mea te astepti sa imi vi in privat cu poze si sa ii fac ceva? Dupa sa imi sufere toti ca dam remove si avertismente degeaba?
DE ASTA EXISTA RECLAMATIILE SA LE FACI , nu cred ca strumf nu va sanctioneaza cum trebe , vai de curul tau s-a trezit unul nou sa comenteze care habar nu are ce se intampla pe aici.

Cat despre reclamatie ◆◆