Quote Originally Posted by StuNt3R View Post
1. Îi vad pe unii care dau minne/quit/destroy ca un anumit player apasa butonul de la cușcă si omoara toti tero.
2. Îi vad pe unii care au creator si abuzeaza voice la maxim, înjura simon-ul, îi spune sa taca sa vorbeasca el ca daca nu minne/quit, sau sa taca ca daca nu te mut si îti dau si minne.
3. Simon-ul face day-ul si cei cu voice vorbesc între ei, tipa de nu mai auzi nmk si iesi de pe server, sufla în microfon, deranjeaza tot serverul iar ies playerii.
4. Intri si tu ct ca ai prins loc chinuindu-te, vine un dobitoc de admin si zice ca daca nu iesi sa intre el îti da quit.
5. Ct-ul trage un glont din greseala în admin, el îi da minne/quit/destroy sau îl muta tero îi da blockct si îi mai da cateodata si un quit sau minne sa se învete.
6. Unii cu voice înjura la microfon, cineva îi da gag si cel cu voice îi da minne/quit celui care a dat gag
7. Vad playeri care întreaba un admin ceva de jb si adminu îi raspunde în sictir sau îi zice sa taca ca daca nu îi da minne/destroy/quit

Mai sunt multe abuzuri de genul asta dar nu stau sa le enumar ca o lungesc prea mult.
Intru pe nick-uri diferite sa vad cum e cu voice-ul acum, îi vad pe cei cu voice facand acelasi lucru ca înainte, deci mai bine scoti voice de la tero si faci altceva
Cam atat am vrut sa zic, multumesc pentru cei care au citit tot, astept sa vad ce spune lord.
Cand niste creatori vorbesc peste simon [ in cazul meu cand cei de la t vb si imi incurca dayu ] , spun comanda "Simon spune cine vorbste peste simon are cap" si cand cineva vorbeste ii dau cap si gata