Am completat impreuna cu @Strumf ultimii euroi cat sa acoperim comisioanele si sa ajungem la suma finala de 120 €!

Dupa cum stiti, luna trecuta pe 27 a fost deja achizitionat un boost din banii adunati de la aceasta strangere de fonduri! Acest boost tine pana in data de 27 luna asta, dupa care in Decembrie, probabil pe 1 sau intre 1-10 o sa achizitionam urmatorul boost!

Poza cu suma ramasa dupa achizitionarea primului boost:

Multumim din nou TUTUROR celor care au ajutat la aceasta strangere de fonduri! Tuturor celor care au donat pe servere, astfel au ajutat si la strangerea asta de fonduri si la platirea host-urilor in perioada asta!
Sper din tot sufletul ca de sarbatori o sa fim din nou cu server-ul plin si ca o sa petrecem impreuna, aici pe AlphaCS, forum cat si pe server din nou un Craciun si Revelion de neuitat!
Cum am spus, chiar nu ma asteptam ca strangerea asta de fonduri sa mearga asa de bine din cauza activitatii scazute pe forum cat si pe server, data trecuta tot in 3 luni s-a adunat suma propusa, dar la aceasta strangere 2 luni nu au fost DELOC donatii, 2 luni in care eram cu speranta la pamant, dar uite ca in ultima luna nu doar ca au fost stransi bani pentru primul boost, dar a fost adunata si suma tinta pentru aceasta strangere!
Pe aceasta cale tin sa multumesc din nou tuturor celor care au donat pe server, dar in special celor care au donat strict pentru aceasta strangere de fonduri: @Andrei_22 @DANUTZ.JB @Loader. @Mihai.!? , va multumim din suflet!



Ca si data trecuta, nu inchid acest topic momentan, daca cineva are ceva de adaugat este liber sa o faca!
Topicul o sa fie inchis strict dupa ce achizitionam si urmatoarele doua boosturi, o sa va tin la curent mereu cand o sa fie un boost achizitionat cu poza la suma cheltuita si suma ramasa!
Va pupix si va iubix dragutilor , va multumim enorm!

Ca sa ramana si in postarea asta:

"Sincer dupa prima luna de cand am facut acest topic, cand nu s-a miscat nimic, incepeam sa imi pierd sperantele ca o sa adunam suma propusa si ma gandeam doar ca si asa activitatea este scazuta pe forum cat si pe servere, o sa ramana tot asa. Dar din nou m-am inselat, a revenit totul, daca nu chiar la normal, dar a revenit totul aproape de normal si ma bucur enorm pentru chestia asta ! Ma bucur enorm deoarece o sa mai petrecem un Craciun si un Revelion impreuna ca o familie aici pe AlphaCS si pe JB cu server-ul plin!
Va pupix si va iubix dragutilor, multumim din nou pentru ajutor!
"