Quote Originally Posted by AssAssiNsCreeD View Post
prin "admini care se pare ca traiesc in alta lume" te referi doar la mine
Va aratati frustrarea prin asta, se vede clar ca voua va place sa va injurati pe svr, sa faceti cat de cat abuz si va sustineti unii pe altii, pe scurt sa va bagati pla in playerii si sa va distrati voi adminii.
Problema este asta, ca eu nu va permit, stiu ca la un moment dat ai zis "Nu vezi ca tot svr-u te uraste si tu tot continui?" Si defapt doar tu cu inca 1-2 admini erati ofticati, iar cand incepusem sa dau gag pentru aceste "prescurtari nevinovate" si "total pe langa" de ce inseamna injuratura or inceput si playerii la influenta voastra cu "mm spidere?" "fmm BM?"
PRACTIC VA BATEATI PLA DE MINE CA ULTIMII TARANI, sa nu mai zic de ce comentarii inteligente mi-ati adus impotriva. Iti zic cum ti am zis si pe svr, nu imi pasa de tine si de arfele tale, intru pe svr sa ma distrez si vad "admini" ca tine ca nu prea meritati sa fiti numiti asa, faceti grup-uri si cand nu este un admin calumea pe svr injurati si practic faceti ce vreti voi ca la mamicele voastre acasa Iar cand intru eu, unu mai destept dintre admini si unu mai tupeist comenteaza, eu opresc acest val de idiotenie produs de voi si de acolo influentati si pe altii doar sa fiti voi mare smecheri. Iar cand ma faci imatur.. n am nimic de zis, se deduce cat de mult te ai gandit tu inainte sa faci acest topic.
Cred ca nu e nevoie sa repet ca nu exista nicaieri in dex sau undeva ca prescurtarile astea chiar au de aface cu injuraturile.
1.Nu esti tupeist (injura orlando si tu nu ai ziceai nimic stateai cu pla in sus si il lasai sa injrure. Pana si D3monic a avut tupeu sai zica ceva.)
2.Nu esti destept (daca erai depstept nu ajungeam aici unde ne aflam acuma si se vede foarte clar ca nu ai simtu umorului.)
3.Eu cu restu adminilor nu abuzam (Cred ca esti destul de capabil sa intelegi ca oricine POATE VORBI DE LA CT SI NU AU NEVOIE DE ADMIN. Si tu...zici ca abuzam
4.Intri odata la o luna pe server si chiar se vede ca nu esti la curent cu ce se intampla pe server si te mai crezi Inteligent si Tupeist pana si politistii is mai activi ca tine.
5.Nu stiu unde ai vazut tu val de idiotenie ca noi suntem o communitate de playeri cu simtu umorului cea ce te exclude pe tine direct din acest topic nici nu inteleg dece te-ai nai chinuit sa dai reply

Am un singur lucru de spus despre tine si acela e ca esti Patetic, mediocru si narcisist.
In rest ce sa mai zic...faptu ca nu te-ai maturizat probabil din cauza la probleme in familie sau personale nu e vina mea si nu-mi pasa.