Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  2
Likes Likes:  2
Results 1 to 10 of 11

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #5

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by zXccuare View Post
    Scuze frate, dar viitoare voi face și un demo, pentru a nu mai arunca vorbe în vânt, înțeleg că îți trebuie dovezi ca să te bagi în seamă cu *cei de sus*, dar eram cu Killer pe voice, și poate spune și el că își dădea GM în fiiecare rundă.
    Da frate , iei big infraction , acuma nu mai da reply-uri degeaba aici ca nu-si au rostul
    Edit:
    Quote Originally Posted by zXccuare View Post
    Sunt total de acord, ar merita un -1/remove, deoarece nu e în stare să facă un x2/x3 drq, la fiiecare rundă își dă GM, mai învață BB bro, după să administrezi unul de ăsta.
    Da ca tu ai inactivitate de 4-5 luni si te axezi pe alt joc de ex pe un grenada war ,35 hp , mai stii sa faci baze in 2 minute , stai ca obsedatu 24/24 si faci baze si dupa vi la mine , imi faci baza trash dar nici macar nu poti sa ma omori , cica "iara faci baza asta shit , mi-e si scarba sa atac la ea" n-ataca , ma doare-n … ca nu ataci tu la baza mea , de parca ai fii tu D-zeul jocului stii si daca nu ataci la mine sunt un trash , faza e ca tu nu poti trece de baza si iti e frica ca n-ajungi in top , daca n-aveai vipu erai un cacat pe langa toti , asa ca mai taci drq din gura ca esti ultimu idiot dupa server
    Last edited by sKz; 20-08-19 at 23:40.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •