Nu te inregistra daca esti idiot sau agramat!


AlphaCS.RO[ORIGINAL GAMING]


Thanks Thanks:  1
Likes Likes:  12
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 21
  1. #11

    User Info Menu

    https://imgur.com/a/gpvXy3L

    poza clara cand a intrat pe contu lu fratesu acum. (e bobel)

  2. #12

    User Info Menu

    https://cdn.discordapp.com/attachmen...7313/image.png ( Am intrat la spec, si ma intreaba daca eu is ala care a filmat nush ce si ma intreaba daca mi-e foame ) ))))) https://cdn.discordapp.com/attachmen...4056/image.png ( Toxic cu alti playeri) EDIT: https://cdn.discordapp.com/attachmen...70/unknown.png Boby, ai zis ca ai injurat odata in veci, da? Atunci ce-s cu injuraturile alea?

    PS: toti astia care ii luati parte, informati-va inainte de a comenta ceva de el.. Nu e usa de biserica cum credeti voi
    Last edited by N1K3; 27-12-22 at 22:10.

  3. #13

    User Info Menu

    Jos cu bobell!!!

  4. #14

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DJ BOBY^ View Post
    ► Nick CS: DJ BOBY
    ► Nick admin/player reclamat: remus si armin
    ► Motiv: abuz
    ► Dovezi (poze/demo/etc.): https://imgur.com/a/MBENt9X
    Provoaca, injura, le am dat gag si imi dau kick...
    Fără supărare am stat sa ma uit pe toate ss urile si
    1. Armin a dat gag pt limbaj, relativ corect, tu dai gag pt "uratule" care nici macar nu a fost adresat catre tine, din partea mea aici tu faci abuz nu el
    2. L-ai provocat pe Remus care a raspuns ok, avand in vedere ca tu i ai zis sa taca lipsit de respect si fara sa ti fi zis el tie ceva, maxim sa zici ca vorbea cu [k] ala

    Singura chestie de "sanctionat" ar fi kick u lui armin, dar in rest mi se pare penibil sa faci reclamatie pt un "fg m" si fac pariu ca nici nu stii ce inseamna, si repet nu iti era adresat tie

    Aici e dovada clara ca tu cauti scandal cu adminii, nu inteleg dc lord i a executat pe restu cand e clar cn cauta cearta


  5. #15

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by George. View Post
    Fără supărare am stat sa ma uit pe toate ss urile si
    1. Armin a dat gag pt limbaj, relativ corect, tu dai gag pt "uratule" care nici macar nu a fost adresat catre tine, din partea mea aici tu faci abuz nu el
    2. L-ai provocat pe Remus care a raspuns ok, avand in vedere ca tu i ai zis sa taca lipsit de respect si fara sa ti fi zis el tie ceva, maxim sa zici ca vorbea cu [k] ala

    Singura chestie de "sanctionat" ar fi kick u lui armin, dar in rest mi se pare penibil sa faci reclamatie pt un "fg m" si fac pariu ca nici nu stii ce inseamna, si repet nu iti era adresat tie

    Aici e dovada clara ca tu cauti scandal cu adminii, nu inteleg dc lord i a executat pe restu cand e clar cn cauta cearta
    Salut, poate te mai gandesti cu astea?
    (Pozele sunt cu mai multi admini, Ca sa vada lord ce adminii are pe server.)
    Poze: https://imgur.com/a/kucAkhf
    Valabil pentru toti.
    Se mai vede ca oamenii injura/slap si kick, gag uri degeaba, Mai multe. sunt multe poze, 50 si ceva, TheLord spor la vizionat.
    Edit: Asta e pentru ca nu mai am rabdare sa fac reclamatii, sa stau atata timp pentru niste oamenii din astia. (Sunt si ceva poze pe acolo care au nevoie de demo, dar si acolo sunt multe si nu cred ca lord are timp sa se uite la toate. Spor la vizionat x2)
    Last edited by DJ BOBY^; 06-01-23 at 15:16.

  6. #16

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DJ BOBY^ View Post
    Salut, poate te mai gandesti cu astea?
    (Pozele sunt cu mai multi admini, Ca sa vada lord ce adminii are pe server.)
    Poze: https://imgur.com/a/kucAkhf
    Valabil pentru toti.
    Se mai vede ca oamenii injura/slap si kick, gag uri degeaba, Mai multe. sunt multe poze, 50 si ceva, TheLord spor la vizionat.
    Edit: Asta e pentru ca nu mai am rabdare sa fac reclamatii, sa stau atata timp pentru niste oamenii din astia. (Sunt si ceva poze pe acolo care au nevoie de demo, dar si acolo sunt multe si nu cred ca lord are timp sa se uite la toate. Spor la vizionat x2)
    Vad ca-s si eu bagat pe acolo cand i am dat gag lu petrix gag-ul a fost dat pentru ca el mi-a cerut sa vada daca are imun la sef.. dar bobita e inapt si pune poze doar sa vada Lord ca el e cel mai cuminte dp sv Si te rog frumos sa nu mai pui poze aiurea cu noi daca nu cunosti subiectu.. pup

  7. Thanks N1kolas thanked for this post
  8. #17

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by N1K3 View Post
    Vad ca-s si eu bagat pe acolo cand i am dat gag lu petrix gag-ul a fost dat pentru ca el mi-a cerut sa vada daca are imun la sef.. dar bobita e inapt si pune poze doar sa vada Lord ca el e cel mai cuminte dp sv Si te rog frumos sa nu mai pui poze aiurea cu noi daca nu cunosti subiectu.. pup
    da te drq si da dovezi ca el a vrut, si nu te mai baga ca prostu in altele.

  9. #18

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DJ BOBY^ View Post
    da te drq si da dovezi ca el a vrut, si nu te mai baga ca prostu in altele.
    Aici ai dat dovada de lipsa de respect + de asta eu nu ti-am zis nimic rau, nu te-am injurat, nu te-am amenintat. Nu am nimic cu tine, mai ales dupa ce am vazut cum arati , unde stai, si cum cersesti tap tap pe live ul dp tik tok

    Anyway, petrix poate confirma ca i am dat gag pentru a vedea daca are imun la sef (Petrix, daca vezi asta , te pup )

  10. #19

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by N1K3 View Post
    Aici ai dat dovada de lipsa de respect + de asta eu nu ti-am zis nimic rau, nu te-am injurat, nu te-am amenintat. Nu am nimic cu tine, mai ales dupa ce am vazut cum arati , unde stai, si cum cersesti tap tap pe live ul dp tik tok

    Anyway, petrix poate confirma ca i am dat gag pentru a vedea daca are imun la sef (Petrix, daca vezi asta , te pup )
    nu ma intereseaza, da dovezi si mai lasa astea ca ie infraction. as vrea sa dispareti toti oameni ca tn de pe comunitate ca nu meritati sa fiti aici. sa vada lord sa va dea la toti rmv, lord uite te pe poze toate cu atentie.
    Edit: ma faci urat ? si tu de parca esti frumos..

  11. #20

    User Info Menu

    Quote Originally Posted by DJ BOBY^ View Post
    nu ma intereseaza, da dovezi si mai lasa astea ca ie infraction. as vrea sa dispareti toti oameni ca tn de pe comunitate ca nu meritati sa fiti aici. sa vada lord sa va dea la toti rmv, lord uite te pe poze toate cu atentie.
    Edit: ma faci urat ? si tu de parca esti frumos..
    )))))))))) Cine a zis ca esti urat? m-am referit la faptu ca esti inca copil, si nu intelegi anumite chestii Maturizeaza-te si incearca sa inveti ca nu traiesti intr-un joc si nu toti fac ce spui tu... iar daca tot spui ca vreti sa dispara oamenii ca mine, intreabare este: De ce? Ca incerc sa ti explic unele chestii pe care le faci gresite? Asa am patit si eu.. Credeam ca toti fac doar ce spun eu, pana a intrat Khajiit pe sv si mi-a explicat cum sta treaba cu jb-u , cu playerii si cum sa ma comport ca admin. Bafta

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •