Helauuuuuu dragutii mei de pe JBGO Ma gandeam si ma tot gandeam ce topic sa fac pe JBGO , deoarece inainte de Craciun mi-am propus ca sa fac pe ambele servere un topic si video-ul sa fie impreuna la ambele

Incep cu o prima parte , deoarece topicul de Craciun pe JB.ALPHACS.RO nu a fost facut strict pentru ei ci am incercat sa fac referire la absolut toti , comunitate JBGO.ALPHACS.RO adica voi tot ce am scris aici : https://alphacs.ro/showthread.php?101876 este valabil si pentru voi ! Absolut tot ! Nu are rost sa fac un copy-paste deoarece multi citesc si acolo si dupa citesc si aici !

Ce as mai vrea sa adaug in acest topic de Craciun este cum am zis si in topic-urile de concurs:
"Am ajuns si la al 3-lea Craciun de pe JBGO.ALPHACS.RO , chiar daca nu m-am ocupat asa mult in primii doi ani de acest server totusi a reusit sa ajunga la inimioara mea anul acesta am incercat sa fac cat mai multe chestii pe el , update/bug-fix/etc. dar va promit (promisiunea de Craciun) ca anul care urmeaza o sa fac din acest server cel mai frumos server de JailBreak ca pe 1.6 asa sa fim si aici , o familie unita cu un server frumos si organizat ! Ma bucur ca multi dintre cei vechi nu au renuntat la acest server, ma bucur ca multora dintre jucatorii noi le place acest server si ca incepeti incet incet sa va uniti si voi si sa formati o familie micuta fara prea multa ocupare din partea noastra , a fondatorilor(din cauza timpului) , ca pe 1.6 cand stateam 24/24 pe server cand eram mai mici si la primele 3-4 ani cand am format si am ridicat server-ul. Dar nu conteaza , incet incet incep si eu sa ma atasez de voi , am dat de oameni extraordinari pe acest server(nu prea ma bagam cu nimeni in seama asa mult pe jbgo, dar bine ca am facut-o ) si chiar pot sa zic ca este cam lafel ca pe 1.6 , istoria se repeta probabil doar cu un fondator mai mare in ani , nu cu unul care este la inceput(probabil ca eram la inceput , mic si cu idei multe a ridicat jb-ul asa mult , dar nu este problema ca si aici facem aceeasi chestie , macar acum stiu scripting ) Va pupix si va iubix pe toti de pe acest server !"

Cum am spus si acolo , va promit ca in anul care urmeaza o sa aveti parte de un servere de JailBreak cat mai frumos , probabil cel mai frumos de CS:GO si ca o sa incerc sa ma ocup cat mai mult si de acest server ! Desigur asta inseamna ca o sa am nevoie si de ajutorul vostru , dar asta se rezolva si sper ca o sa reusim sa facem absolut tot ce ne propunem ! Si dupa cum stiti , lorducu daca propune ceva isi respecta promisiunile !

Ma bucur ca am decis sa incep sa comunic si cu voi , cei de pe server mai mult si asa am reusit sa ma imprietenesc cu oameni extraordinari si sunt bucuros pentru asta (stiti cam toti cine , ce si cum , aproximativ cam tot server-ul deja comunica cu mine hai sa il "fakem ferikit" pe Dogeut si sa il mentionam aici , deoarece toata lumea il iubi pe dogeut , dogeut micut alui lordut , PUP PULOAKA @Dogeu , chiar daca nu vorbeste a reusit sa ajunga la inimioara lui lorduc ) ! Anul acesta a fost bun din punctul meu de vedere, deoarece am reusit sa facem multe chestii pe acest server , update-uri , implementari , regulament etc. Si cel mai important este cum am zis si in topic-ul de Craciun pe JB , important este ca de Craciun mi-ati aratat ca nu a fost degeaba nimic ! Am vazut server-ul full , am vazut voie buna si distractie pe server si asta conteaza (chit ca pe unii ii mai manca in goazic ), asta a contat cel mai mult pentru mine de Craciun , chiar daca pe CSGO nu va pot oferii o experienta asemanatoare de sarbatori ca pe JB din lipsa de modele, pluginuri etc. (csgo pls) totusi cu putinul pe care l-am oferit ati reusit sa va distrati si sa fiti si voi uniti ca o FAMILIE. Si asta vreau sa vad eu ! In 2019 sper ca reusiti si voi sa lasati toata ura dintre voi si sa formati o familie , sa fiti uniti ca pana la urma asta trebuie sa facem pe server, sa ne distram , sa ne bucuram si sa ne relaxam nu sa ne certam si sa avem ura intre noi !
Chit ca in primul an , poate chiar si in al doilea an nu prea am fost activ asa pe JBGO , dar tot m-am ocupat cat de cat si da recunosc asta ca asta este adevarul , tot ati reusit doar prin cateva luni sa ajungeti la inimioara mea si sa ma faceti fericit ! Si pe voi cat si pe ceilalti de pe comunitate o sa va port mereu in suflet si niciodata nu o sa uit de voi ! Va pupi si va iubi mult , mult pe voi dragutilor

Cu ocazia asta am ajuns si la finalul acestui topic ! Ceea ce vreau sa va mai spun este ca sa va distrati mereu pe serverele noastre , pe comunitatea noastra, sa va simtiti mereu cat mai bine pe ele si sa nu lasati niciodata ca sa va domine ura , fiti mereu UNITI cum o faceti si de Craciun deoarece aici nu suntem doar simplii jucatori , suntem O FAMILIE MARE SI FRUMOASA ! Va multumesc pentru ca sunteti niste oameni extraordinari lafel ca cei de pe JB si ca am reusit sa legam prietenii frumoase pe parcursul anului acesta (pup jos toti de pe wapp , dis, sv , etc )
Va doresc din toata inima un Craciun fericit ! Un Craciun fericiti alaturi de cei dragi voua, alaturi de server-ul nostru , de comunitatea noastra , de FAMILIA NOASTRA - JBGO.ALPHACS.RO / WWW.ALPHACS.RO # ORIGINAL GAMING , locuri unde mereu o sa gasiti oameni extraordinari si mereu o sa va gasiti o persoana care sa va asculte nevoile , sa va indrume si sa va faca sa va simtiti ca intr-o familie !

Va iubix si va pupix dragutilor , va multumesc pentru absolut tot de pana acum , Lorducu mereu o sa va iubeasca


Video de Craciun : "Dorinta de Craciun!"


Ps.: Multumiri din nou tuturor celor care au ajutat la realizarea video-ului , a update-ului de Craciun pe forum cat si la decorarea mapelor pe server-ul JB.ALPHACS.RO !