Quote Originally Posted by alonewashere View Post
Așa, la cererea lui Elit intervin și eu.

Ce s-a întâmplat după vorbele mele:

Ieri seară intrarăm pe arena, singurul care vorbea pe voice chat era Ionuț, iar cu 1 : 30 înainte de schimbarea mapei, intervine Shader, care din câte țin eu minte l-a înjurat "taci o dată în mm de copil" sau ceva de genul, primind mute. Se schimbă harta, nimeni nu mai avea mute, 1 minut mai târziu a intrat Gumball. În următoarele secunde i-a dat mute jucătorului "Cami etv.alphacs.ro" fără un motiv și posibil lui Ionuț, nu țin minte. După ce i-a dat mute, Ionuț după cum se vede în dovadă 2 spune "gumball treci discord", ceea ce gumball cred că o ia că pe o insultă, amenințându-l pe Ionuț cu gag (1). Acesta cerând motiv și argumente i-a dat gag, ceea ce mie nu-mi pare un motiv valid pentru gag. În acel moment intervin eu, întrebându-l ce e cu toate amenințările față de Ionuț s.a, iar totodată de ce vine pe arena și "aruncă" cu mute-uri și gag-uri. Acesta spune că l-a chemat Shader însă, mai târziu în conversația din chat, după cum îmi aduc eu aminte, Shader a spus că nu l-a chemat. Mai târziu intervine un alt admin și deja aici se oprește toată povestea. Spunea lumea că îi face reclamație, am scos toate sancțiunile date și deja toți au continuat să joace.

1. ♦ Adminul nu are voie să amenințe sub nici o formă un jucător cu comenzi de admin/reclamație/etc.

În concluzie majoritatea comenzilor date mi se par abuzive și date fără un motiv bine întemeiat.
Multumesc ca m-ai scos din ceata
Si ca ai explicat ceea ce s-a intamplat pentru ca nu am inteles nimica

In concluzie gumball primeste un avertisment
Datorita regulii spuse de tine+gag ampulea