Ca sa evitam orice fel de discutie si sa fim transparenti ca la fiecare strangere de fonduri, o sa va si postez platile efectuate din suma stransa pana acum !!!


Plata 65 € in contul de gazduirejocuri
Credit in cont dupa tranzactie (am bagat si eu inainte 55 de euro ca sa fie timp destul pentru aceasta strangere si sa fie asigurata plata pe o perioada mai maricica)
Dovada plata - + comision, total 65 €




Plata 115 € pentru webhost, PLATA ANUALA ! (cum am zis in prima postare daca se strange destul o sa modificam factura sa fie plata anuala)
Dovada plata
Dovada perioada facturare - cum am spus, acum o saptamana am platit noi cu ajutorul donatiilor lui @SmokerEveryDay si @?RyN? pe o perioada de 3 luni, de aia expira in 05-08-2024 ca se pun si cele 3 luni platite inainte, practic am platit in avans acum si factura urmatoare care este pe 1 an

Total strans 200 €
TOTAL CHELTUIT 200 € - (180 € acum si de la ryn + smoker cei 20 € acum 2 saptamani, total 200€)


Chiar nu ma asteptam sa se stranga asa o suma mare, maxim cativa euro la cateva luni, dar m-am inselat din nou si ma bucur ca am reusit sa platim totul pentru o perioada asa LUNGA!
Sunteti incredibili, sincer va spun, dar stiati deja asta AlphaCS ca deobicei demonstreaza ca este nr.1 din orice punct de vedere!

Va multumim ENORM DE MULT pentru acest ajutor !!!!!!!!!!!!! Este o suma extrem de mare ce s-a strans pana acum si a cam scos situatia din rahat, va pupic si va iubesc !
Multumim!